خسارت 3790 میلیاردی کرونا به گردشگری چهارمحال و بختیاری

به گزارش هنجس بلاگ، ایلنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، خسارت 3790 میلیاردی کرونا به گردشگری چهارمحال و بختیاری مشاهده می گردد.

خسارت 3790 میلیاردی کرونا به گردشگری چهارمحال و بختیاری

مهرداد جوادی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری تأکید کرد: این میزان خسارت به هتل ها، هتل آپارتمان ها، مسافرخانه ها، اقامتگاه های بومگردی، مهمان پذیرها، سفره خانه های سنتی، دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری، سرمایه های گردشگری، راهنمایان گردشگری، مجتمع های پذیرایی و بین راهی و مؤسسات و مراکز آموزشی گردشگری چهارمحال و بختیاری وارد شده است.

او اضافه نمود: متأسفانه براثر شیوع ویروس کرونا 412 نفر در صنعت گردشگری چهارمحال و بختیاری بیکار شده اند.

جوادی توضیح داد: در این مدت میزان خسارات ناشی از شیوع ویروس کرونا به مراکز اقامتی چهارمحال و بختیاری 2568 میلیارد ریال، به مراکز پذیرایی، تفریحی و مجتمع های بین راهی 229 میلیارد ریال، به دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری 945 میلیارد ریال، به راهنمایان گردشگری 38 میلیارد ریال و به موسسات آموزشی گردشگری 10 میلیارد ریال بوده است.

او بیان نمود: ارائه یاری های تسهیلاتی و بعضی از بخشش ها، معافیت ها و استمهال دیون، تخصیص منابع اقتصادی، پرداخت وام بلندمدت، تنفس 6 ماهه برای پرداخت 23 درصد حق بیمه کارفرمایان از سوی مراکز تأمین اجتماعی و برنامه ریزی برای جبران بخشی از خسارت ها از راهکارهای مدیریت مسائل ناشی از شیوع ویروس کرونا در حوزه های گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری بشمار می رود.

شیرگاه نیوز: شیرگاه نیوز | آخرین اخبار و رویدادهای روز دنیا

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: همگردی
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 3256

به "خسارت 3790 میلیاردی کرونا به گردشگری چهارمحال و بختیاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خسارت 3790 میلیاردی کرونا به گردشگری چهارمحال و بختیاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید