مجیدی: کار ما دروغگویی نیست، شرم کنید، مظلوم تر از این استقلال تا به حال ندیدم

به گزارش هنجس بلاگ، سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: متاسفانه فضای فوتبال ایران از بس به دروغ و فریب کاری آلوده شده که رفتار صادقانه را از هیچ طرفی باور نمی کنند.

مجیدی: کار ما دروغگویی نیست، شرم کنید، مظلوم تر از این استقلال تا به حال ندیدم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، فرهاد مجیدی در خصوص آخرین شرایط تیم فوتبال استقلال صحبت هایی را با رسانه این باشگاه انجام داد.

* فضای فوتبال ایران پر از دروغ و فریب است

متاسفانه فضای فوتبال ایران از بس به دروغ و فریب کاری آلوده شده است که رفتار صادقانه را از هیچ طرفی باور نمی کنند. کار مربی دروغگویی نیست، بلکه کاری مهم تر از فوتبال دارد؛ آموزش راستگویی و صداقت حرفه ای. اگر بخواهم دروغ بگویم که دیگر نباید خودم را مربی بدانم. من مربی استقلالم. ببینید تماشاگران استقلال دنبال چه هستند و به چه جریان هایی اعتراض دارند. آن ها منتقد فریب و دروغ اند و فوتبال سالم و صادقانه را می خواهند. این مسئولیت اجتماعی من است که طبق خواست آن ها تا روزی که هستم، صادقانه رفتار کنم.

* در استقلال فاجعه اتفاق افتاده، اما نمی خواهند بپذیرند

ما در شرایطی می خواستیم به جم برویم و حتی به فرودگاه مهرآباد رفتیم که خیلی امیدوار بودیم با کسب 3 امتیاز شرایط خودمان را در جدول تغییر بدهیم. من مسؤول سلامتی بازیکنانم هستم، نه مسؤول مشخص کیفیت تست کرونا و بر اساس گزارش و اطلاعاتی که کادر پزشکی باشگاه برای من ارسال کرده تصمیم می گیرم. حتی مسؤول سلامتی بازیکن حریف هم هستم. این را در کلاس های مربیگری تدریس می کنند و اگر نمی دانند، دلیلش این است که تا به حال زوایای انسانی مربیگری را نفهمیدند. من پزشک نیستم، اما طبق گزارشی که از کادر پزشکی تیم استقلال دریافت کردم، نتیجه آزمایش ها نشان می دهد که یک فاجعه در تیم استقلال اتفاق افتاده، اما آقایان نمی خواهند این فاجعه را به رسمیت بشناسند.

* کرونا در اهواز به اردوی استقلال اضافه شد

قبل از سفر به اهواز تست کرونا داده بودیم و نتیجه کلیه آزمایش ها منفی بود. تا توانستیم اعتراض کردیم که اهواز در شرایط قرمز کرونا قرار گرفته است و لطفا بازی را در شهر دیگری برگزار کنید، اما گوش شنوایی وجود نداشت و متاسفانه کرونا در سفر به اهواز به اردوی استقلال اضافه شده است!

* چطور وقتی نتایج آزمایشان مثبت شد آن را قبول کردید؟

این هم عجیب است که چطور نتایج منفی آزمایش های بازیکنان استقلال تا قبل از دیروز را قبول دارند، اما وقتی نتایج مثبت می شود، می گویند به آزمایشگاه اعتمادی نیست؟! یعنی آیا به نتایج منفی شک نداشتید که شاید حداقل آزمایش یک بازیکن اشتباه باشد و تیم مقابل را هم مبتلا کند؟!

* حالا فهمدید اعتراضم شب بازی با فولاد درست بود؟

روز قبل از بازی با فولاد حتی در هواپیما هم اعتراض کردیم. بعد گفتند مجیدی نباید شب بازی به مسائل حاشیه ای می پرداخت. امیدوارم حالا فهمیده باشند که اعتراضم درست بود. من این روز ها را می دیدم. فقط کافی بود رنگ صورت بازیکنان من وقتی در فرودگاه متوجه بیماری شان شدند را می دیدید. آقایان محترم، رحم و انصاف و وجدانتان کجاست؟ مدت ها قبل از آقای مهدی پرسیدم که اگر بازیکنانم کرونا بگیرند، کدام نهاد و سازمانی پاسخگوست؟ امروز با عملکردشان جوابم را دادند که هیچکس!

* تا دیدند افتضاح شده قانون جدید تصویب کردند

تعطیلی مسابقات در این شرایط به نفع استقلال نیست. ما بعد از دوران آماده سازی شروع خوبی نداشتیم، اما مطمئن بودم و هستم که فرایند تیممان به مرور بهتر می شود، اما با این شرایط حالا نمی دانیم چه کار کنیم؟ می گویند دو هفته به قرنطینه برویم. آیا همین کافیست؟ مگر ریکاوری بعد از کرونا به این راحتی است؟ سه هفته است که از طریق آقای رمضانی از سازمان لیگ خواستیم که اجازه بدهند بازیکنان امید استقلال به لیست اضافه بشوند. تا دیشب می گفتند نه، اما حالا که دیدند چه افتضاحی رقم خورده، قانون جدید تصویب کردند!

* فکر می کنند با قلدربازی و بیانیه به هدفشان می رسند

تمام اعتراض ها به این دلیل است که اقتدار و عدالت لازم توسط فدراسیون فوتبال اجرا نمی شود و به همین دلیل دیگران فکر می کنند با قلدربازی و مصاحبه و بیانیه می توانند به هدفشان برسند. ما برای ادعای دیروزمان امروز مدرک معتبر از یک بیمارستان خیلی معتبر ارائه دادیم، اما می خواهند با فضاسازی رسانه ای حقیقت را قربانی کنند.

* مظلوم تر از این استقلال ندیده ام

متاسفانه وقتی تیم می بازد از هر طرف انتقاد می کنند و پشت سرهم مصاحبه می کنند، اما این جور مواقع سکوت می کنند. فقط بررسی کنید ببینید در نیم فصل دوم چه بلا هایی سر استقلال آمده. همان ابتدا به دلیل مسائل غیرورزشی میزبانی آسیا را از ما گرفتند. دو دستیار و دو بازیکن خارجی مورد نظرم به این دلیل حاضر به همکاری نشدند. آن اتفاق های سفر به دوبی هم که حتما یادتان هست. بعد از بازی با ذوب آهن و قبل از گل گوهر به دلیل نداشتن زمین، تمرین نکردیم شب بازی با گل گوهر هم که ساعت 11 شب به سیرجان رسیدیم و به دلیل نقص فنی هواپیما یک بار به مهرآباد برگشتیم و بیشتر از سه ساعت در هواپیما بودیم، اما وقتی تیم باخت کسی درباره این مسائل صحبت نکرد. قبل از بازی با فولاد ترس از کرونا در تیم ما موج می زد. شما 100 روانشناس هم بیاورید، نمی توانید این ترس را از بین ببرید. اگر عدالتی وجود داشت ما نباید به اهواز می رفتیم، اما قربانی شدیم و باید بگویم که مظلوم تر از این استقلال را من تا به حال ندید ه ام.

* تا کسی نمیرد کسی به فکر سلامتی بازیکنان نیست

قبلا هم گفتم، تا زمانی که در این لیگ یک نفر جانش را از دست ندهد، کسی به فکر سلامتی بازیکنان و خانواده هایشان نخواهد بود.

* آقای حریرچی چطور می توانید نسبت به جان ورزشکار بی تفاوت باشید؟

آقای دکتر حریرچی، معاون وزارت بهداشت می گوید که من دیگر درباره فوتبال صحبت نمی کنم! شما چطور می توانید به عنوان مسؤول بهداشت این مملکت نسبت به جان ورزشکاران بی تفاوت باشید و سکوت کنید؟! ایشان گفتند که لیگ برتر پروتکل دارد. یعنی همین کافی است؟ آیا رسالت یک پزشک و یک مسؤول همین است؟

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 1255

به "مجیدی: کار ما دروغگویی نیست، شرم کنید، مظلوم تر از این استقلال تا به حال ندیدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجیدی: کار ما دروغگویی نیست، شرم کنید، مظلوم تر از این استقلال تا به حال ندیدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید