رانندگان مبتلا به هموفیلی از پرداخت کمیسیون به اسنپ معاف هستند

به گزارش هنجس بلاگ، اسنپ، رانندگان ناوگان خود را که دارای بیماری هموفیلی هستند از پرداخت کمیسیون معاف می کند. این معافیت از ابتدای آذر 1399 شروع می شود و تا ابتدای آذر 1400 ادامه خواهد داشت.

رانندگان مبتلا به هموفیلی از پرداخت کمیسیون به اسنپ معاف هستند

اسنپ همواره در راستای مسئولیت اجتماعی خود سعی کرده از گروه های حساس جامعه حمایت کند. یکی از این حمایت ها ایجاد تسهیلات ویژه برای رانندگان دارای معلولیت است. به گزارش روابط عمومی اسنپ، در حال حاضر بیش از 12هزار راننده دارای معلولیت در این سامانه مشغول فعالیت هستند و این عزیزان در مجموع حدود 28میلیون سفر اسنپی انجام داده اند. مجموع مبلغ معافیت این افراد از ابتدا تا کنون به بیش از 355میلیارد ریال می رسد.

در کمپین دیگر اسنپ با نام همراه زنان سرزمینم حدود 417 نفر از زنان عضو ناوگان اسنپ که سرپرست خانواده بودند، از 31 مرداد تا خاتمه اسفند 1398 از پرداخت کمیسیون معاف شدند. این کمپین اکنون نیز در حال اجرای دوباره است و زنان سرپرست خانواده تا خاتمه آذر فرصت دارند به صورت آنلاین برای شرکت در طرح معافیت از پرداخت کمیسیون اقدام کنند.

در ادامه طرح های حمایتی اسنپ از اقشار خاص، افراد مبتلا به هموفیلی که کارت عضویت در کانون هموفیلی ایران را دارند، می توانند پس از انجام ثبت نام آنلاین از طریق سامانه ثبت نام غیرحضوری اسنپ، شماره تلفن و کد ملی ثبت شده خود را به کانون هموفیلی اطلاع دهند. این کانون به صورت دوره ای، فهرستی از اعضای خود را که عضو ناوگان اسنپ هستند، در اختیار اسنپ قرار می دهد تا این شرکت آنها را از پرداخت کمیسیون معاف کند.

منبع: فرارو
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 2143

به "رانندگان مبتلا به هموفیلی از پرداخت کمیسیون به اسنپ معاف هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رانندگان مبتلا به هموفیلی از پرداخت کمیسیون به اسنپ معاف هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید