سخنگوی سپاهان: عجله ای نیست؛ به جز برانکو 9 گزینه دیگر هم داریم، به هیچ بازیکنان داخلی یا خارجی بدهکار نیستیم

به گزارش هنجس بلاگ، سخنگوی باشگاه سپاهان گفت این باشگاه یک ریال یا یک دلار بدهی به بازیکنان خارجی و داخلی ندارد.

سخنگوی سپاهان: عجله ای نیست؛ به جز برانکو 9 گزینه دیگر هم داریم، به هیچ بازیکنان داخلی یا خارجی بدهکار نیستیم

به گزارش خبرنگاران، سیدعلی پزشک درباره اینکه گفته می شود باشگاه سپاهان برای مذاکره با برانکو ایوانکوویچ در اصفهان هتل رزرو کرده است، گفت: بعد از استعفای آقای قلعه نویی و جدایی ایشان حدس های رسانه ای آغاز شده است. کار کردن با سپاهان که در سطح استانداردهای اروپایی کار می کند مورد استقبال مربیان داخلی و خارجی است. به باشگاه گزینه های زیادی معرفی شده است که ما با آنها مذاکره کنیم، اما این را که گفته می شود ما برای برانکو هتل گرفته ایم، تأیید نمی کنم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: طیف زیادی از مربیان خوب داخلی و خارجی را مدنظر داریم و چون فرصت مناسبی تا فصل بعد وجود دارد می خواهیم انتخاب خوبی داشته باشیم تا نتیجه خوبی بگیریم و دل هواداران مان شاد شود.

سخنگوی باشگاه سپاهان درباره برانکو گفت: تمایل ما برای جذب برانکو را نه تکذیب می کنم و نه تأیید. او جزو گزینه های ماست، ولی ما 10 گزینه داریم که یکی از این گزینه ها برانکوست، ولی هنوز با این مربی به توافقی نرسیده ایم.

وی درباره اینکه وقتی پرسپولیس هنوز پرونده باز با برانکو دارد چطور یک باشگاه ایرانی دیگر حاضر است با این قیمت دلار با این مربی مذاکره کند، اشاره کرد: باشگاه سپاهان استراتژی و برنامه ریزی خودش را دارد و طبق بودجه کار انجام می شود. ما یک ریال یا یک دلار به هیچ بازیکنان داخلی یا خارجی بدهکار نیستیم.

شیرگاه نیوز: شیرگاه نیوز | آخرین اخبار و رویدادهای روز دنیا

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 1547

به "سخنگوی سپاهان: عجله ای نیست؛ به جز برانکو 9 گزینه دیگر هم داریم، به هیچ بازیکنان داخلی یا خارجی بدهکار نیستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخنگوی سپاهان: عجله ای نیست؛ به جز برانکو 9 گزینه دیگر هم داریم، به هیچ بازیکنان داخلی یا خارجی بدهکار نیستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید