سماواتی: نقشم در وارش می توانست بلندتر باشد

به گزارش هنجس بلاگ، بازیگر سریال وارش گفت: تلویزیون با فراوری این سریال نشان داد که می گردد کار خوبی ساخت که دیده گردد و به عبارتی دوباره تلنگری به ما زد که می توان مخاطب را به تلویزیون برگرداند.

سماواتی: نقشم در وارش می توانست بلندتر باشد

به گزارش گروه رسانه های هنجس بلاگ، ساناز سماواتی بازیگر سریال وارش در گفت وگو با فارس، درباره کوتاه بودن نقش خود در این سریال گفت: یادم است آقای کاوری در این زمینه تاکید واژه ای داشت که نقشم بلندتر گردد اما زمانمان محدود بود و این اتفاق نیفتاد.

وی ادامه داد: به نظرم اگر نقش شخصیت نیر بازنویسی می شد بیشتر از همین الان دیده می شد و مورد استقبال مخاطب قرار می گرفت.

این بازیگر همچنین با اشاره به اینکه وارش یکی از کارهای خوب تلویزیون بود، بیان داشت: تلویزیون با فراوری این سریال نشان داد که می گردد کار خوبی ساخت که دیده گردد و به عبارتی دوباره تلنگری به ما زد که می توان مخاطب را به تلویزیون برگرداند.

این بازیگر با ابراز رضایت از بازخوردهای مردم نیز اضافه نمود: مردم در بازخوردهایشان می گویند که این سریال و نقش نیر را دیدند و این خوشحالی مرا دوچندان می نماید. مردم ما آنقدر دقیق سریال می بینند که یکبار در خیابان فردی پرسید چرا در آن سکانس حسی که داشتید بازی می کردید، یک باره سکانس قطع شد و دوربین روی زنگ تلفن متمرکز شد؟ اتفاقا همین سکانس یکی از بخش های ناب نیر در این سریال شد که بعد از آن آقای کاوری به من خسته نباشید گفت.

وی درباره اینکه آیا در این سریال سکانس حذفی داشتید؟ نیز عنوان داشت: سکانس هایم کوتاه شده بود اما هیچ کدام حذف نشده بود.

بازیگر سریال شش قهرمان و نصفی ادامه داد: مدتی است وقتی مردم من را می بینند می گویند ما فقط آی فیلم را نگاه می کنیم و این برای تلویزیون خیلی بد است. ما باید برنامه هایی جدید را برای مخاطبان بسازیم که فرهنگ سازی کنیم. این حرف مردم از طرفی تلخ و از طرفی شیرین است. شیرین از این جهت که مردم دارند به ما می گویند کارهایی که هم نسلان تو در آنها بازی می کردند باورپذیرتر بود و تلخ از این لحاظ که کارهای جدید را دوست ندارند.

به گزارش فارس، سریال وارش به کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی محمودرضا تخشید و بازی بهنام تشکر، علیرضا کمالی نژاد، ساناز سماواتی، نسرین بابایی، الهام طهموری، علیرضا جلالی تبار و ... هر شب از شبکه سه سیما پخش شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 225

به "سماواتی: نقشم در وارش می توانست بلندتر باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سماواتی: نقشم در وارش می توانست بلندتر باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید