شهردار واشنگتن به ترامپ گفت دیگ به دیگ می گوید روت سیاه!

به گزارش هنجس بلاگ، ایرنا نوشت: شهردار واشنگتن در پاسخ به توئیت دونالد ترامپ رییس جمهوری این کشور که او را بی کفایت دانسته بود، تلویحاً گفت: دیگ به دیگ میگه روت سیاه.

شهردار واشنگتن به ترامپ گفت دیگ به دیگ می گوید روت سیاه!

موریل بوزر شامگاه آدینه به وقت محلی در نشستی خبری این مطلب را در پاسخ به سؤالی درباره توئیت ترامپ مطرح نمود که گفته بود؛ شهردار بوزر کاملاً بی کفایت است و به هیچ وجه صلاحیت اداره شهر مهمی چون واشنگتن دی سی را ندارد.

ترامپ اضافه نموده بود که اگر زنان و مردان عظیم گارد ملی وارد نمی شدند، او بهتر از شهردار همتای خود در مینیاپولیس به نظر نمی رسید!

شهردار واشنگتن دی.سی در ادامه اظهارات خود اضافه نمود: حرف های زیادی می گردد در این باره گفت اما فکر می کنم همه ما باید به آنچه پیش روی ماست، تمرکز کنیم.

بوزر ادامه داد: ملت ما دارد آسیب می بیند و نیازمند التیام است. مقامات در هر سطحی، از مقامات عالی تا شهردار باید بر این تمرکز کنیم که چگونه مردم را گرد هم آوریم.

پس از آنکه شهردار واشنگتن پاسخ مستقیمی به ترامپ نداد، خبرنگار پرسید: واکنش شما به توئیت ترامپ چیست؟ که بوزر تنها به گفتن این جمله اکتفا کرد: شما باید چیزهایی درباره قابلمه و دیگ شنیده باشید.

اشاره وی به این ضرب المثل است که دیگ به دیگ می گه روت سیاه. این جواب شهردار واشنگتن، خنده حضار را به همراه داشت.

بوزر در مخالفت با اقدام یکجانبه ترامپ در استقرار گارد ملی و ارتش این کشور در خیابان منتهی به کاخ سفید، نام این خیابان را به جان سیاهپوستان ارزشمند است تغییر داد. همچنین خواهان خاتمه دادن به حضور ارتش در این شهر شد.

310 310

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 996

به "شهردار واشنگتن به ترامپ گفت دیگ به دیگ می گوید روت سیاه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهردار واشنگتن به ترامپ گفت دیگ به دیگ می گوید روت سیاه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید