عزیزی خادم کیست و چه سوابقی در فوتبال دارد؟ خبرنگاران

به گزارش هنجس بلاگ، عزیزی خادم یکی از شانس های اصلی رسیدن به صندلی ریاست فدراسیون فوتبال به جای مهدی تاج بود که به خاطر بند های اساسنامه قبلی فدراسیون فوتبال در قسمت سوابق مدیریتی در لحظه آخر صلاحیت او برای شرکت در انتخابات احراز نشد.

عزیزی خادم کیست و چه سوابقی در فوتبال دارد؟ خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، عزیزی خادم در اول بهمن 1356 در پلدختر لرستان به دنیا آمد و علاوه بر اینکه رییس هیات مدیره شرکت پتروشیمی امیرکبیر است سابقه عضویت در هیات رییسه فدراسیون فوتبال را از اسفند 90 تا اردیبهشت 95 را در کارنامه دارد.

در سال 1395 هم او یکی از شانس های اصلی رسیدن به صندلی ریاست فدراسیون فوتبال به جای مهدی تاج بود که به خاطر بند های اساسنامه قبلی فدراسیون فوتبال در قسمت سوابق مدیریتی در لحظه آخر صلاحیت او برای شرکت در انتخابات احراز نشد.

عزیزی خادم همان سال سبد رای خود را به مهدی تاج داد. قرار بود پس از رییس شدن تاج، عزیزی خادم دبیرکل فدراسیون فوتبال شود که، چون این اتفاق نیفتاد عزیزی خادم و تاج وارد یک تقابل شدند که اوج این تقابل در انتخابات هیات رییسه در سال 95 بود که عزیزی خادم و اسلامیان در یک انتخابات جنجالی به مصاف هم رفتند و، چون آرای انتخابات روی وایت برد شمارش نشد، عزیزی خادم صحت انتخابات را زیر سوال برد، اما در نهایت این محمود اسلامیان بود که به هیات رییسه راه یافت.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 2759

به "عزیزی خادم کیست و چه سوابقی در فوتبال دارد؟ خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزیزی خادم کیست و چه سوابقی در فوتبال دارد؟ خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید