فایل لو رفته قلعه نویی و ماجرای حذف استقلال از آسیا

به گزارش هنجس بلاگ، سال ها پیش انتشار یک فایل ویدیویی از امیر قلعه نویی بباعث شد تا کل ارکان باشگاه استقلال زیر سوال بروند و در نهایت مجبور به استعفا و کناره گیری شوند. ایا فایل صوتی جدید باز هم دامن او را می گیرد؟

فایل لو رفته قلعه نویی و ماجرای حذف استقلال از آسیا

با از سفری عالی برای کسب آرامش لذت ببرید و با شهرهای زیبای صلاله و مسقط آشنا شوید.

تور عمانتور ارزان مسقطتور مسقطسفر دریایی به عمانخرید بلیط کشتی به عمانبلیط کشتی به عمانسفر عمانبهترین تور عمانتور هوایی عمانمسافرت به عمانسفر به عمان با تورتور عمان ارزانتور خیلی ارزان عمانتور عمان ارزان قیمتارزانترین تور عمانتور لوکس عمانبلیط ارزان عمانتور ارزان عمان 5 روزهارزانترین تورهای عمانقیمت تور عمان 99هزینه سفر به عمان با تورهزینه سفر به عمان با هواپیماهزینه سفر به عمانلیست قیمت تور عمانهزینه سفر به عمان در سال 99هزینه سفر عمانهزینه ی تور عمانهزینه تور عمان 99قیمت تور به عمانقیمت روز تور عمانتور مسافرتی عمان قیمتهزینه سفر به عمان سال 99مبلغ تور عمانقیمت های تور عماننرخ تورهای عمانقیمت تورهای مسافرتی عمانقیمت تور سفر به عمانهزینه تور به عمانتور عمان قیمت مناسبهزینه های سفر به عمانارزان ترین فصل تور عمانتور عمان 99تور عمان بهارتور عمان بهاریتور بهار عمانتور بهاری عمانتورهای بهاری عمانتور عمان بهار 99تور بهار 99 عمانسفر به عمان در بهارقیمت تور عمان بهار 99قیمت تور عمان بهارتور ترکیبی عمان بهار 99تور ارزان عمان بهار 99تورهای عمان بهار 99تور عمان ارزان بهار 99تور عمان تابستانتور عمان تابستانیتور تابستان عمانتور تابستانی عمانتورهای تابستانی عمانتور عمان تابستان 99تور تابستان 99 عمانسفر به عمان در تابستانقیمت تور عمان تابستان 99تور ارزان عمان تابستان 99تورهای عمان تابستان 99تور عمان ارزان تابستان 99تور عمان پاییزتور عمان پاییزیتور پاییز عمانتور پاییزی عمانتورهای پاییزی عمانتور عمان پاییز 99تور پاییز 99 عمانسفر به عمان در پاییزقیمت تور عمان پاییز 99قیمت تور عمان پاییزتورهای عمان پاییز 99تور عمان زمستانتور عمان زمستانیتور زمستان عمانتور زمستانی عمانتور عمان زمستان 99تور زمستان 99 عمانقیمت تور عمان زمستان 99قیمت تور عمان زمستانتورهای عمان زمستان 99قیمت تورهای نوروزی عمانتورهای نوروزی عمانقیمت تور نوروزی عمانقیمت تور عمان در ایام عیدتور عمان برای عید نوروزتور عمان نوروزیتور نوروزی عمانتور عمان نوروزتور نوروز عمانتور عمان عیدتور عمان لحظه آخریتور لحظه آخری عمانعمان لحظه آخریتور لحظه آخر عمانلحظه آخری عمانتور ارزان عمان لحظه آخریتور لحظه اخرى عمانتورهای لحظه آخری عمانتور ارزان لحظه آخری عمانقیمت تور ارزان عمان لحظه آخریتور عمان لحظه آخری ارزانقیمت تور عمان لحظه آخریتور لحظه آخری ارزان عمانقیمت تور لحظه آخری عمانعمان تور لحظه آخریتور عمان لحظه آخرلحظه آخری تور عمانتور لحظه آخری عمان ارزانارزانترین تور عمان لحظه آخریتور لحظه آخری عمان 99

به گزارش گروه ورزشی هنجس بلاگ، سالها پیش زمانی که امیر قلعه نویی همزمان سرمربی تیم ملی و رییس سازمان فوتبال استقلال بود یک اتفاق نادر در فوتبال ایران افتاد. اتفاقی که باعث شد تا کل ارکان باشگاه استقلال زیر سوال بروند و در نهایت مجبور به استعفا و کناره گیری شوند. ماجرا از این قرار بود که در آن سال استقلال باید در جام باشگاه های آسیا شرکت می کرد و سرمربی این تیم هم صمد مرفابی دستیار سابق قلعه نویی بود.

اما تاخیر و تعلل در ارسال لیست استقلال برای جام باشگاه های آسیا باعث شد تا این تیم با تصمیم ای اف سی از آسیا کنار گذاشته گردد. اما مقصر این ماجرا که بود و چطور او نام او بر سر زبان ها افتاد؟

آن موقع قلعه نویی رییس سازمان فوتبال استقلال بود و یک فایل ویدیویی کار دست سرمربی این روزهای سپاهان داده بود. در آن ویدیو امیر قلعه نویی در مواجهه با سوال خبرنگاری که پرسیده بود چرا هنوز لیست استقلال به آسیا ارسال نشده پاسخ داده بود این که چیز مهمی نیست فوقش جریمه اش را می دهیم

همین اظهار نظر قلعه نویی باعث شد تا بعد از حذف استقلال سرمربی سابق استقلال مورد حمله طرفداران این تیم قرار بگیرد و شایعه شد تعلل قلعه نویی برای ارسال لیست استقلال به آسیا به این دلیل بوده که او می خواست با برکناری احتمالی مرفاوی همزمان سرمربی استقلال و تیم ملی باشد.

حالا و با انتشار فایل صوتی قلعه نویی در رختکن سپاهان شاید این موضوع برای دومین بار کار دست سرمربی این روزهای سپاهان بدهد. با این تفاوت که در ماجرای اول اظهار نظر او آگاهانه و رو به دوربین تلویزیونی اما از روی ناآگاهی اش از قوانین بود و در ماجرای دوم او با آگاهی از قوانین، ناآگاهانه صدای خود را ضبط شده دید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 اسفند 1398 بروزرسانی: 21 اسفند 1398 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 231

به "فایل لو رفته قلعه نویی و ماجرای حذف استقلال از آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فایل لو رفته قلعه نویی و ماجرای حذف استقلال از آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید