فرمول باشگاه استقلال برای قرارداد مجیدی فاش شد خبرنگاران

به گزارش هنجس بلاگ، باشگاه استقلال با وجود تغییرات در کادر فنی و حضور مجیدی به جای فکری، فرمولی را در دستور کار قرار داد تا از نظر مالی دچار ضرر و زیان نشود.

فرمول باشگاه استقلال برای قرارداد مجیدی فاش شد خبرنگاران

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، باشگاه استقلال پس از پایان هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال دست به تغییرات در کادر فنی زد و فرهاد مجیدی را به عنوان سرمربی جدید و جانشین محمود فکری انتخاب کرد.

این باشگاه سعی کرد به دور از هیاهو و تنش با فکری و دستیارانش برای جدایی توافقی به تفاهم برسد تا کار به شکایت و مصاحبه های انتقادی نکشد. احمد مددی، مدیرعامل باشگاه استقلال به فکری و دستیارانش گفت که دستمزدشان تا پایان هفته شانزدهم طبق قراردادشان پرداخت خواهد شد که مورد موافقت آنها قرار گرفت. در نتیجه، اقاله قراردادها انجام شد تا باشگاه استقلال در بحث حقوقی دچار مشکل نشود. البته دو نفر از دستیاران فکری بر سر برخی جزئیات قرارداد اختلاف دارند که به زودی حل خواهد شد.

برای تنظیم قرارداد مربیان جدید، به این شکل عمل شد که قراردادهای این فصل خیلی نسبت به آنچه در ابتدای فصل با مربیان قبلی بسته شد، تفاوتی در ارقام نداشته باشد، به این صورت که رقم قرارداد مجیدی برای نیم فصل دوم لیگ بیستم، ادامه رقم قرارداد فکری و نهایتا مقداری بیشتر از آن خواهد بود. رقم قرارداد دستیاران مجیدی نیز تفاوتی با دستیاران فکری نخواهد داشت.

اگر قرارداد فکری برای لیگ بیستم را n تومان در نظر بگیریم، نصف آن به اضافه هفته شانزدهم به سرمربی سابق استقلال اختصاص می یابد. این رقم برای فصل بعد در صورت ادامه همکاری افزایش چند درصدی داشت. برای مجیدی نیز تا پایان نیم فصل، ادامه رقم قرارداد فکری از هفته شانزدهم به بعد محاسبه شده تا به این ترتیب، استقلال ضرر مالی زیادی نکند.

در سال های گذشته، بحث قراردادها در باشگاه استقلال مسائل زیادی را به این باشگاه تحمیل کرد که علاوه بر بحث حقوقی و پرداخت مطالبات، از لحاظ حواشی نیز آسیب زد، اما این بار مدیران باشگاه تلاش کردند این مسائل را به حداقل برسانند.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 2716

به "فرمول باشگاه استقلال برای قرارداد مجیدی فاش شد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرمول باشگاه استقلال برای قرارداد مجیدی فاش شد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید