ماجرای تصادف مادر سام اصغری چیست؟

به گزارش هنجس بلاگ، سام اصغری بازیگر 29 ساله و همسر بریتنی اسپیرز در اینستاگرام خود خبر تصادف سخت و بیمارستان رفتن مادرش را با فالوورهایش به اشتراک گذاشت. او جزئیات بیشتری را ارائه نکرد جز اینکه تایید کرد حال مادرش خوب است.

ماجرای تصادف مادر سام اصغری چیست؟

به گزارش روزیاتو، سام اصغری پیش از این درباره تلاش های مادرش فاطمه و پدرش مایک برای بزرگ کردن او و مهاجرت از ایران به ایالات متحده، توضیح داده بود. در سال 2018 او یک عکس صمیمانه از مادرش که او را در آغوش گرفته بود به اشتراک گذاشت و نوشت: او خواهر من نیست، این مادر زیبای من است. آخرین باری که یکدیگر را دیدیم، سال 2006 بود؛ پدر و مادرم برای من خیلی تلاش کردند تا زندگی بهتری داشته باشم.

بریتنی همسر سام هم این روز ها در حال برنامه ریزی برای کار بعدی خود است. او که آخرین همکاری اش با Will.i.am، بسیار مورد استقبال قرار گرفت، ظاهراً آماده انتشار آهنگ دیگری است. بریتنی اشاره کرده است که تمایل دارد با زین مالیک، ستاره سابق وان دایرکشن، کار مشترک داشته باشد و تصویری از این خواننده بریتانیایی را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است.

قرار بود اسپیرز کتاب خاطرات خود را در اواخر امسال منتشر کند، اگرچه ممکن است تاریخ انتشار آن به تعویق بیفتد. انتشار کتاب خاطرات بریتنی اسپیرز به نام یک زن در من به دلیل شکایت های جاستین تیمبرلیک و کالین فارل با تاخیر روبرو شد. جاستین تیمبرلیک و کالین فارل بریتنی اسپیرز را تهدید کرده اند که اگر جزئیات نامزدیشان را در کتاب خاطرات آینده اش حذف نکند، از او شکایت خواهند کرد.

ظاهراً این ماجرا، باعث شده است که او تصمیم دشواری در مورد چگونگی انتشار کتابش بگیرد. محتوای این ادعا ها هنوز فاش نشده است، اما تصور می شد که برای واکنش نشان دادن، تیم های حقوقی تیمبرلیک و فارل کافی بوده است. با این حال، ادعا شده که مسائل اکنون حل شده اند و بریتنی در حال ویرایش دوباره کتاب خود است.

منبع: فرارو
انتشار: 9 مرداد 1402 بروزرسانی: 9 مرداد 1402 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 3953

به "ماجرای تصادف مادر سام اصغری چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای تصادف مادر سام اصغری چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید