مرحله جدید پویش ملی احسان سلامت کلید خورد

به گزارش هنجس بلاگ، با دستور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام، ارسال فوری یک میلیون بسته اقلام بهداشتی به استان های با شرایط قرمز شروع شد.

مرحله جدید پویش ملی احسان سلامت کلید خورد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، با دستور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام، ارسال فوری یک میلیون بسته اقلام بهداشتی به استان های با شرایط قرمز شروع شد.

سیدمصطفی سیدهاشمی معاون هماهنگی ستاد اجرایی فرمان امام صبح امروز در آئین شروع مرحله جدید پویش ملی احسان سلامت گفت: در مرحله جدید پویش، 5 میلیون ماسک و 250 هزار لیتر محلول ضدعفونی به استان هایی که ازنظر وزارت بهداشت نقاط قرمز کرونایی معرفی شده اند، ارسال میشود.

وی اضافه نمود: این بسته ها پس از ارسال، توسط نیرو های جهادی همکار بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام درمناطق محروم توزیع خواهد شد.

سیدهاشمی اعلام کرد: با دستور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام از اولین روز اعلام شیوع ویروس کرونا در کشور، تمام بخش های ستاد با تمام قوا برای مقابله با این ویروس به میدان آمدند و برای پرکردن خلأ های موجود کشور با فراوری انبوه ماسک و محلول ضدعفونی و کیت تشخیص و دارو و دستگاه های موردنیاز بیماران کرونایی، در کنار مردم ایستادند و تا آخرین لحظه درمان این بیماری هم به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

معاون ستاد اجرایی اضافه نمود: در گام های قبلی بیش از یک میلیون بسته بهداشتی و یک میلیون بسته معیشتی بین آسیب دیدگان کرونا درمناطق محروم توزیع شد و هم اکنون نیز علاوه براین یک میلیون بسته بهداشتی جدید، چهار میلیون بسته پروتئینی هم در سطح کشور توسط بنیاد احسان درحال توزیع است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 1237

به "مرحله جدید پویش ملی احسان سلامت کلید خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرحله جدید پویش ملی احسان سلامت کلید خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید