مرکل با ماسک زدن به شایعات انتها داد

به گزارش هنجس بلاگ، آنگلا مرکل هم بالاخره امروز (آدینه) ماسک زد و به شایعه ها درباره اینکه به ماسک زدن علاقه ای ندارد، خاتمه داد.

مرکل با ماسک زدن به شایعات انتها داد

صدراعظم آلمان امروز در حالی وارد مجلس علیای مجلس شد که ماسکی سیاه بر صورت داشت و بر روی آن نوشته شده بود: eu2020.de.

عبارت درج شده بر روی ماسک مرکل آدرس سایتی است که به مناسبت ریاست دوره ای شش ماهه آلمان بر اتحادیه اروپا از اول ژوئیه به این امر اختصاص داده شده است.

مرکل که زدن ماسک در بعضی محافل عمومی را برای دولتش اجباری نموده روز دوشنبه گذشته از سوی یک خبرنگار مورد سوال نهاده شد که چرا خودش تابحال با ماسک در انظار عمومی دیده نشده است.

خانم صدراعظم که مشهور است از نزدیک نظرسنجی های عمومی را دنبال می نماید، در پاسخ گفته بود که او ماسک نمی زند چون قوانین فاصله گذاری اجتماعی را رعایت می نماید اما در جاهایی که امکان رعایت چنین قوانینی نیست مثلا هنگام خرید کردن از فروشگاه ها که خود شخصا انجام می دهد، حتما از ماسک استفاده می نماید.

مرکل هم چنین با لبخند گفته بود: البته نمی گویم از چه فروشگاهی خرید می کنم!

صدراعظم آلمان به دلیل نحوه پاسخش به همه گیری ویروس کرونا مورد تحسین بوده و میزان رضایت از عملکرد او در نظرسنجی ها افزایش یافته است. بزرگترین اقتصاد اروپا تحت مدیریت مرکل توانسته بهتر از همسایگانش با پاندمی کووید 19 کنار بیایید که این امر مرهون اقدامات قرنطینه ای، اجازه دادن محدود به فعالیت های صنعتی و اجتماعی در دوران اوج این بیماری و نیز بسته های حمایتی و تشویقی دولت او برای مردم بوده است.، ایسنا

شیرگاه نیوز: شیرگاه نیوز | آخرین اخبار و رویدادهای روز دنیا

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 1229

به "مرکل با ماسک زدن به شایعات انتها داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرکل با ماسک زدن به شایعات انتها داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید