نتایج نهایی آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اعلام شد

به گزارش هنجس بلاگ، خبرنگاران : نتایج نهایی آزمون استخدامی متمرکز دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و سازمان انتقال خون کشور در سال 1399 در سایت سازمان سنجش اعلام شد.

نتایج نهایی آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اعلام شد

به گزارش به نقل از مهر، در پی اطلاعیه 20 اسفند 1399، متقاضیان آزمون استخدامی متمرکز ستاد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و سازمان انتقال خون کشور که در 24 بهمن ماه 99 در آزمون شرکت نموده و برای آنالیز مدارک و انجام مصاحبه به مراجع ذیربط مراجعه نموده اند می توانند کارنامه خود را مشاهده نمایند.

کارنامه نهایی متقاضیان در مرحله اول اعلام نتایج در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org و در لینک http://result2.sanjesh.org/rsemp/EmpBehdasht99Final/ قرار گرفته است.

متقاضیان هریک از دانشگاه ها/ دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و سایر موسسات وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باید باتوجه به نتیجه اعلام شده در کارنامه و توضیحات این اطلاعیه اقدام نمایند.

تمام متقاضیانی که برای آنها کارنامه قبولی صادر شده است، باید به وسیله مراجعه به درگاه اطلاع رسانی و سایت دانشگاه ها و دانشکده ها و سازمان مربوطه، اطلاعات مربوط به ادامه فرایند استخدامی را کسب نمایند.

یادآوری ها:

استخدام پذیرفته شدگان در آزمون که مراحل قانونی را طی نموده باشند، منوط به تأیید هسته گزینش دانشگاه مربوطه و توانمندی های جسمی، روانی، ذهنی و حرکتی افراد به وسیله واحد طب کار موسسه و یا کمیسیون پزشکی طبق شیوه نامه سلامت جسمانی و روانی وزارت بهداشت است.

متقاضیانی که در زمان های معین شده به وسیله دانشگاه های علوم پزشکی، نسبت به ارائه مدارک و مستندات لازم برای آغاز به کار اقدام ننمایند از انجام مراحل بعدی محروم و حق هیچ گونه اعتراضی نخواهند داشت. در این گونه موارد با هماهنگی سازمان سنجش آموزش کشور از سایر شرکت نمایندگان دارای حدنصاب و شرایط آگهی به ترتیب نمره فضلی دعوت خواهد شد.

نتایج تکمیل ظرفیت مشاغل به جامانده متعاقباً بعد از آنالیز مدارک و انجام مصاحبه (در مشاغل معین شده) ازطریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.

متقاضیانی که به نمرات مصاحبه، امتیاز بومی و امتیاز مدت زمان خدمت در شرایط کرونا اعتراض دارند ضروری است به دانشگاه ها/ دانشکده ها و سازمان مربوطه که مصاحبه نماینده و آنالیز نماینده مدارک بوده، مراجعه نمایند و از مراجعه به سازمان سنجش آموزش کشور خودداری نمایند.

کسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و اصلاحیه بعدی آن و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان مشخص شده برعهده متقاضی خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب، محرز گردد متقاضی به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم شده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می گردد.

شیرگاه نیوز: شیرگاه نیوز | آخرین اخبار و رویدادهای روز دنیا

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 3323

به "نتایج نهایی آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج نهایی آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید