نگاه ویژه کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد به جام تختی

به گزارش هنجس بلاگ، به گزارش خبرنگاران، با تعیین شدن ترکیب تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در مسابقات گزینشی المپیک و قهرمانی آسیا در قزاقستان بسیاری از مدعیان چشم انتظار رسیدن به دوبنده تیم ملی دارند. البته بازی های المپیک توکیو، سرانجام رویدادهای مهم بین المللی کشتی دنیا در سال 2021 نیست و هنوز رقابتهای دنیای نروژ و حضور در این آوردگاه عظیم در دستور کار واقع شده است. بر این اساس بسیاری از مدعیان تیم ملی کشتی آزاد در پی آن هستند در صورت از دست دادن شانس حضور در میادین مذکور، حضور در مسابقات دنیای 2021 نروژ را نشانه بروند.

نگاه ویژه کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد به جام تختی

به همین دلیل کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد در نظر دارد از رقابتهای بین المللی جام تختی به عنوان مسابقات انتخابی برای اعزام مدعیان به رقابتهای جهانی نروژ بهره ببرد. البته این در حالیست که محدودیت های کرونایی و شروع موج چهارم شیوع این ویروس باعث شده تا برگزاری جام تختی طی اردیبهشت ماه نیز در هاله ای از ابهام قرار داشته باشد.

محسن کاوه مدیر فنی تیم ملی کشتی آزاد نیز به تازگی با تاکید بر اهمیت رقابتهای جام تختی در فرایند انتخاب ملی پوشان به مسابقات جهانی اعلام نموده: امیدواریم مسابقات جام تختی در زمان مورد نظر یعنی اواخر اردیبهشت برگزار گردد، چراکه این مسابقات به نوعی انتخابی مدعیان برای حضور در رقابتهای جهانی نروژ خواهد بود. البته تنها مسئله ای که وجود دارد، بحث کروناست و باید ببینیم شرایط تا آن موقع برای برگزاری جام تختی مهیا خواهد بود یا خیر.

به گزارش خبرنگاران، این در حالیست که هشتمین اردوی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در مسابقات گزینشی و قهرمانی آسیا از فردا شروع می گردد که این تمرینات تا روز 25 فروردین ماه در خانه کشتی تهران ادامه خواهد داشت.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 2876

به "نگاه ویژه کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد به جام تختی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگاه ویژه کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد به جام تختی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید