نگرانی های شیوع کرونا انبار آمازون را به تعطیلی کشاند

به گزارش هنجس بلاگ، به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، به کسب و کار آمازون در کانادا دستور داده شده واحد برامپتون در جنوب اونتاریو را تعطیل کند. همچنین طبق بیانیه سرویس بهداشت منطقه پیل، از کارگران نیز خواسته شده 14 روز خود را قرنطینه نمایند.

نگرانی های شیوع کرونا انبار آمازون را به تعطیلی کشاند

براساس بیانیه مذکور، طی چند هفته گذشته آمار ابتلاء به کووید 19 در منطقه پیل کاهش، اما داخل انبار آمازون به میزان قابل توجهی افزایش یافته بود.

آمازون اعلام نموده خواهان تجدید نظر درباره این تصمیم است. به گفته این شرکت، تعطیلی انبار تأثیری کوتاه مدت بر مشتریان کانادایی اش دارد. شرکت آمریکایی ادعا می نماید در آخرین مرحله از تست های اجباری انبار مذکور، موارد ابتلاء به کووید 19 کمتر از یک درصد بود.

سرویس بهداشت منطقه پیل اعلام نموده تحقیقاتش نشان داده ریسک ابتلاء به کووید 19 برای افرادی که در انبار کار می نمایند، منتفی نیست. تمام کارگران این واحد باید خود را قرنطینه نمایند، مگر آنکه تست کووید 19 آنها طی 90 روز گذشته مثبت بوده و دوره قرنطینه خود را طی نموده اند.

ماه گذشته لتیتیا جیمز دادستان کل نیویورک به دلیل نحوه برخورد آمازون با موارد مربوط به ایمنی کارگران طی دوران پاندومی در 2 انبار خود، از این شرکت شکایت نموده بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 فروردین 1400 بروزرسانی: 12 فروردین 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 2746

به "نگرانی های شیوع کرونا انبار آمازون را به تعطیلی کشاند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگرانی های شیوع کرونا انبار آمازون را به تعطیلی کشاند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید