نیکخو: هماهنگی خوبی با سازمان خصوصی سازی و وزارت ورزش داریم، امیدوارم تا یک یا دو هفته آینده خبرهای خوبی داشته باشیم

به گزارش هنجس بلاگ، نماینده تام الاختیار باشگاه استقلال گفت: هماهنگی خوبی با سازمان خصوصی سازی و وزارت ورزش برای تسریع فرایند خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس داریم.

نیکخو: هماهنگی خوبی با سازمان خصوصی سازی و وزارت ورزش داریم، امیدوارم تا یک یا دو هفته آینده خبرهای خوبی داشته باشیم

به گزارش خبرنگار ورزشی هنجس بلاگ، بهمن نیکخو پس از جلسه خصوصی سازی باشگاه استقلال گفت: جلسه خاصی نبود. جلسه کارشناسی بین ما و کارشناسان رسمی دادگستری بود و در مورد فرآیند ارزیابی برند باشگاه، علامت تجاری و مجموعه های ورزشی مرحوم حجازی و مرغوبکار صحبت کردیم.یک توافق کاری هم رسیدیم تا کار ارزیابی زودتر انجام شود.

وی اضافه کرد: در ارتباط با اینکه راستا خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس هموار شود و این دو باشگاه زودتر در بورس قرار بگیرند، نیاز بود تا جلسه با دوستان داشته باشیم. همکاری خوبی بین ما، سازمان خصوصی سازی و وزارت ورزش وجود دارد و حتی در امور مربوط به کمپ مرحوم حجازی پیشرفت های خوبی داشتیم. امور ارزشگذاری برند باشگاه استقلال نیز تسریع پیدا کرده و امیدواریم تا یکی، دو هفته آینده خبرهای خوبی داشته باشیم.

کننده تام الاختیار باشگاه استقلال درباره اینکه قیمت املاک این باشگاه چقدر ارزیابی شده است، گفت: برای اینکه به نرخ که مشخصی برسیم باید مقدماتی را سپری کنیم. امروز در این زمینه با کارشناسان بحثی داشتیم و جلسه خوبی بود. به نوعی جلسه امروز مرحله دوم نشست قبل بود و تقریباً در حال رسیدن اعداد مشخصی هستیم.

نیکخو در واکنش به این موضوع که احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال ارزش این باشگاه را بیش از یک هزار میلیارد تومان ارزیابی کرده است، اظهار داشت: سعادتمند بر اساس این موضوع که سال گذشته این ارزیابی برای باشگاه پرسپولیس اجرا شده بود و ارزش آن تقریبا یک هزار میلیارد تومان تخمین زده این حرف را زده است. در همان زمان ارزش باشگاه استقلال نیز نزدیک به همین رقم تخمین زده شد اما این موضوع برای سال گذشته است و امسال ما می خواهیم عوامل دیگری را در قیمت گذاری دخیل کنیم که این قیمت را بالاتر خواهد بود.

وی درباره بدهی مالیاتی باشگاه استقلال که حدود 56 میلیارد تومان است نیز توضیح داد: می خواهیم تیم مان را در این بخش تقویت کنیم و در حال مذاکره با یک تیم هستیم تا به ما کمک کنند تا دفاعیات محکمی در کمیسیون مربوطه داشته باشیم. بخشی از بدهی های باشگاه نهایی نشده و جا دارد که در این زمینه دفاع کنیم.

کننده تام الاختیار باشگاه استقلال در خاتمه در مورد قرارداد اسپانسری این باشگاه و اینکه گفته می شود اختلافاتی بین اعضای هیئت مدیره وجود دارد، یادآور شد: این موضوع را من نباید توضیح بدم ولی تا جایی که در جریان نقطه نظرات همه اعضای هیئت مدیره کارشناسی است. در این راه ممکن است یکی از اعضا رقم دیگری را پیشنهاد دهد اما این اینها موضوعاتی است که در هیئت مدیره حل شده است، چون اصل قضیه در وزارت ورزش بررسی شده و بخش حقوقی در جریان آن است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 887

به "نیکخو: هماهنگی خوبی با سازمان خصوصی سازی و وزارت ورزش داریم، امیدوارم تا یک یا دو هفته آینده خبرهای خوبی داشته باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیکخو: هماهنگی خوبی با سازمان خصوصی سازی و وزارت ورزش داریم، امیدوارم تا یک یا دو هفته آینده خبرهای خوبی داشته باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید