شرایط تعطیلی ادارات در هفته آینده

به گزارش هنجس بلاگ، رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: اصل بر این است که هفته آینده ادارات تعطیل هستند، مگر آن عده ای که حضورشان با تشخیص بالاترین مقام دستگاه، ضروری تشخیص داده گردد.

شرایط تعطیلی ادارات در هفته آینده

به گزارش خبرنگاران از ایسنا، جمشید انصاری در گفتگوی ویژه خبری سیما با اشاره به محدودیت های کرونایی و تصمیمات دولت در این رابطه گفت: این تصمیمی است که در جلسه روز چهارشنبه اتخاذ شد و آقای رئیس جمهور آن را ابلاغ کردند و من از همه از جمله همکاران خودم در دولت و دستگاه های اجرایی درخواست می کنم که این دستور را به طور جدی عملی نمایند.

وی اضافه کرد: از مردم نیز درخواست می کنم که اگر کاری با ادارات دارند، این کار را یک یا دو هفته عقب بیاندازند و به خاطر سلامتی خود و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، از مراجعه به ادارات خودداری نمایند.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور درباره بخش های سازمانی و کارمندانی که باید به تشخیص هر سازمان در محل کار حاضر شوند، اظهار کرد: این مسأله متناسب با شغل افراد در هر بخش است و شرایط هرکدام از دستگاه ها و خدمات آن ها است که این مسأله را معین می نماید. به طور مثال در سازمان هایی مثل شهرداری یا اداره گاز، بخش های اداری باید تعطیل شوند و قاعدتاً کسانی که در بخش های ارائه خدمات کار می نمایند، می توانند حاضر شوند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 2216

به "شرایط تعطیلی ادارات در هفته آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط تعطیلی ادارات در هفته آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید