پنس دولت بایدن را به تفرقه افکنی متهم کرد

به گزارش هنجس بلاگ، فارس نوشت: معاون رئیس جمهور سابق آمریکا حمله به کنگره آمریکا را روز تاریک و غم انگیزی برای تاریخ این کشور دانست و هشدار داد دولت جدید به دنبال تفرقه افکنی است.

پنس دولت بایدن را به تفرقه افکنی متهم کرد

مایک پنس معاون وقت دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا گفت، احتمالاً هرگز با او رو در رو نشود.

به نوشته پایگاه خبری هیل، پنس روز پنجشنبه در یک سخنرانی گفت: همان طور که آن روز گفتم، ششم ژانویه روز تاریکی در تاریخ کنگره ایالات متحده آمریکا بود. اما به خاطر اقدام سریع پلیس کنگره و مأموران فدرال، خشونت فروکش کرد. کنگره به امنیت بازگشت و در همان روز به کنگره بازگشتیم و به وظیفه خود تحت قانون اساسی عمل کردیم.

معاون رئیس جمهور سابق آمریکا در ادامه گفت: می دانید، من و رئیس جمهور ترامپ بارها از زمان ترک دفترمان صحبت نموده ایم و فکر نمی کنم از آن روز دیگر هرگز رو در رو شویم. با این حال به آنچه ظرف چهار سال گذشته برای مردم آمریکا انجام دادیم افتخار می کنم.

پنس اضافه کرد: اجازه نمی دهم دموکرات ها و متحدان آن ها در رسانه ها از یک روز ناراحت نماینده (روز حمله به کنگره) برای بی اعتبار کردن آرزوهای میلیون ها آمریکایی استفاده نمایند یا توجه ما را از قصد دولت جدید برای ایجاد تفرقه در کشور به منظور پیشبرد دستورکار نژادی خود، منحرف کند.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 22 تیر 1400 بروزرسانی: 22 تیر 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 3258

به "پنس دولت بایدن را به تفرقه افکنی متهم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنس دولت بایدن را به تفرقه افکنی متهم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید