پیشبینی آینده نامعلوم سفر بعد از تابستان 2020!

به گزارش هنجس بلاگ، مسافران به تدریج به ایرلاین ها اعتماد می نمایند. یا حتی برای مدتی به سفرهای جاده ای روی می آورند.

پیشبینی آینده نامعلوم سفر بعد از تابستان 2020!

در این بین بسیاری درک می نمایند که مفهوم نرمال در گذشته با مفهوم نرمال جدید چقدر متفاوت است. در حال حاضر برای سفر به دلایل معین الزاماتی وجود دارد که این الزامات متفاوت هستند اما از چک کردن دمای بدن تا نتیجه تست منفی بیمار کرونا را شامل می گردد.

سیاه یا سفید مطلق

بسیاری از کارشناسان گفته اند که هیچ چیزی سیاه یا سفید مطلق نیست و اما از طرف دیگر کارشناس Q&A بوز فود (BuzzFeed) می گوید که درست است که هیچ چیز سیاه یا سفید مطلق نیست اما در حال حاضر هیچ چیز ایمن نیست. با این حال گردشگری تمام تلاس خود را می نماید تا یک بازگشت موفقیت آمیز داشته باشد و امید این صنعت به معیارهای بهداشتی و گسترش آن در محل و همچنین تشویق مسافران به سفر های هوشمندانه تر می باشد.

قرنطینه اجباری، ماسک، ضدعفونی نمایند و آنالیز دمای بدن

به اندازه کافی در خصوص شرایط سفرهای بین المللی و محلی و شرایط فرودگاه ها گفته شده، اما هنوز هم ممکن است بسیاری از مسافران هنگامی وارد به فرودگاه شگفت زده شوند؛ کنترل دما به آرامی در حال تبدیل شدن به یک روتین خطوط هوایی در سراسر دنیا می گردد. تب یکی از شایع ترین علائم کروناویروس است و هر کسی که تب داشته باشد، اجازه مسافرت ندارد؛ حتی اگر تب وی به دلیل بیماری یا شرایط دیگری باشد. علاوه بر این، ایستگاه های ضد عفونی نماینده در اطراف فرودگاه ها و مکان های پر ترافیک، از جمله ایستگاه های اتوبوس دایر خواهند شد. مسافران تشویق می شوند که از این وسایل به طور مرتب و مکرر، به ویژه در مناطق با تماس بالا، استفاده نمایند.

قرنطینه اجباری هنوز هم موردی است که مسافران به آن عادت دارند. طولانی ترین مدت قرنطینه 14 روز است و بعضی از کشورها قرنطینه را کم تر از یک هفته اعلام نموده اند. در هر صورت، قرنطینه کردن احتمالا بخشی از برنامه های سفر خواهد شد.

مقایسه نسل قدیمی تر با نسل جوان

زمانی که در سفر به شکا ف های نسلی اشاره می کنیم، برای آینده قابل پیش بینی به احتمال زیاد محدوده سنی مطرح خواهد شد. کارشناسان پیش بینی می نمایند که این امر به طور طبیعی رخ خواهد داد زیرا افراد مسن تر که احتمال زیاد در معرض خطر هستند، تصمیم می گیرند به سفر نفرایند. در عوض، کسانی که در گروه در معرض خطر قرار دارند، احتمالا برنامه های آینده خود را به تعویق می اندازند یا به مسافرت های محلی و یا سفرهای جاده ای متوسل می شوند، جایی که احتمال خطر تا حدی با رعایت پروتکل بهداشتی کاهش می یابد.

سفرهای مرتبط با سرگرمی و طبیعت گردی محبوبیت خود را باز پس می گیرند.

پیش بینی می گردد که به علت صرف زمان زیادی در خانه، سفرهای تفریحی بار دیگر محبوب می گردد. مرد م با توجه به چیزهایی که برای آن ها جالب است مانند سفرهای تاریخی یا علایق ویژه ای مانند عکاسی، پیاده روی و یا کمپ زدن، تعطیلات و مسافرت خود را برنامه ریزی و اجرا می نمایند.

در خصوص این موضوع، صنعت گردشگری در بخش طبیعت رشد خواهد داشت و مردم بیشتری به سمت اردوگاه های گردشگری می فرایند تا امکانات مورد احتیاج خود را از آنجا گرفته و استفاده نمایند. علاقه به RVها و سفرهای جاده ای با رعایت فاصله اجتماعی نیز افزایش خواهد یافت و افراد بیشتری به دنبال راه هایی برای کاوش هستند.

سفرهای محلی در تعطیلات بین المللی

به طور کلی انتظار می رود که سفر به کشورهای دیگر کاهش یابد. مردم آغاز به آنالیز و کنکاش محیط اطراف خود به صورت عمیق تر می نمایند و همچنین سفر به شهرها و استان های همسایه را در برنامه خود می گذارند که سفرهای طولانی را در حال حاضر به تعویق می اندازد. زمانی که صنعت گردشگری بین المللی شاهد ایجاد مسائل مختلف برای مسافران است، حتی با وجود قرنطینه که هر کشوری با قوانین متعدد اعمال می نماید، آغاز به کاهش می نماید. در عوض سفرهای جاده ای، محلی، سفرهای یک روزه و آخر هفته ای احتمالا برای مدتی عادی خواهد شد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: گردشبان
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 1639

به "پیشبینی آینده نامعلوم سفر بعد از تابستان 2020!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشبینی آینده نامعلوم سفر بعد از تابستان 2020!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید