چرا لوکی برخلاف سایر سریال های مارول فصل دوم دارد؟

به گزارش هنجس بلاگ، مارول در فاز چهارم با تولید چند سریال تلویزیونی برای دیزنی پلاس، افق دید خود را توسعه می دهد. این مجموعه ها به مارول این امکان را می دهند تا انواع مختلف داستان را در خود جای دهند و در عین حال برای شخصیت های مکمل این فرصت را ایجاد می کند تا بر روایت های خودشان متمرکز باشند.

چرا لوکی برخلاف سایر سریال های مارول فصل دوم دارد؟

این روش تا حدود بسیاری موفقیت آمیز بود و وانداویژن و شاهین و سرباز زمستان چندین نامزدی جایزه امی به دست آوردند و همچنین بینندگان بسیاری را از طریق دیزنی پلاس جذب نمودند.

با این سابقه درخشان، جای تعجب است که مارول تصمیم گرفته تا بیشتر سریال های خود را محدود کند. قبلا تأیید شده است که فصل 2 وانداویژن ساخته نخواهد شد و داستان شاهین و سرباز زمستان احتمالا در فیلم کاپیتان آمریکا 4 ادامه خواهد داشت. در حال حاضر، لوکی تنها سریال مارول است که به طور رسمی اعلام شده که فصل 2 دارد.

در اینجا داستان مجموعه ها، عامل مشخص کننده است. وانداویژن درباره آسیب و رنج اسکارلت ویچ بود و او تصوری ایدئال برای خود ساخت تا درد شخصی اش را از بین ببرد. هنگامی که درگیری او با آگاتا هارکنز حل شد و ساکنان وست ویو آزاد شدند، سریال به پایان مطلوب خود رسید. این روایت یک پیش فرض مجذوب کننده برای یک سریال بود و به صورت طبیعی به گونه ای نبود که به فصول دیگر تعمیم داده شود. به همین ترتیب، شاهین و سرباز زمستان هم تا حدودی روایتی سربسته داشت و بیشتر حول تلاش سم برای به دست آوردن جایگاه کاپیتان آمریکا خلاصه می شد.

از نظر مفهوم و مضمون، این سریال نسبت به وانداویژن پتانسیل بیشتری برای ادامه در فصل 2 داشت اما در پایان قسمت آخر با معرفی سم به نام کاپیتان آمریکای تازه به نقطه نهایی خود رسید. همان طور که سرنوشت سم در کاپیتان آمریکا 4 ادامه پیدا می کند، اسکارلت ویچ هم در دکتر استرنج در چندجهانی دیوانگی ظاهر خواهد شد.

در مقابل، لوکی پایان بازتری دارد و در قسمت آخر آن، جدول زمانی به تعداد زیادی واقعیت تقسیم می شود که هشداری برای وقوع یک جنگ چندجهانی است. برخی از خطوط داستانی فصل 1 لوکی در فیلم های مارول بررسی می شوند اما این سریال فقط قسمت کوچکی از داستان خود را روایت کرده است. چندین موضوع وجود دارند که باید حل شوند که برخی از آن ها شامل شخصیت های اصلی لوکی هستند. گفته می شود تام هیدلستون در فیلم دکتر استرنج حضور خواهد داشت اما این فیلم به تنهایی قادر به ادامه تمام خطوط داستانی طولانی لوکی نیست، چرا که در واقع فصل 1 لوکی آغازی برای یک قصه بلند بوده است.

این رویکردهای متفاوت در سریال ها نشان از برنامه ریزی مارول دارد. با استفاده از تلویزیون پخش سنتی، سخت است تا یک سریال با اهداف تبلیغاتی، بیش از یک فصل ادامه داشته باشد اما در دیزنی پلاس، مارول این آزادی را دارد آن طور که می خواهد داستان را پیش ببرد. علاوه بر این، دیزنی پلاس هرگز نباید وابسته به یک برنامه خاص باشد. در حال حاضر، مارول به میزان کافی، یک نام تجاری بزرگ است که می تواند از هر شخصیتی، فیلم بسازد و این استودیو در حال حاضر، چندین برنامه دیگر برای پخش در دیزنی پلاس در دستور کار دارد. حتی اگر سریال هایی مانند هاوک آی و شی هالک فصل دومی نداشته باشند، همیشه محتوای تازهی از مارول وجود خواهد داشت تا مخاطبان را درگیر خود کند.

منبع: Screenrant

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 3431

به "چرا لوکی برخلاف سایر سریال های مارول فصل دوم دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا لوکی برخلاف سایر سریال های مارول فصل دوم دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید