50 درصد معتادان متجاهر تهران، مهاجران سایر استان ها هستند

به گزارش هنجس بلاگ، خبرگزاری خبرنگاران- استاندار تهران به رتبه برتر کشوری استان در مبارزه با مواد مخدر اشاره کرد و گفت: 50 درصد معتادان متجاهر تهران مهاجران سایر استان ها هستند.

50 درصد معتادان متجاهر تهران، مهاجران سایر استان ها هستند

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران اضافه نمود: تهران چه گناهی کرده که کلانشهر شده است و باید سرریز آسیب های اجتماعی کشور را مردم این استان تحمل کنند؟

وی گفت: پنجاه درصد از معتادان متجاهر در شهر و استان تهران از سایر استان های کشور به تهران مهاجرت کرده اند و هزینه ای که باید صرف پذیرش و مداوای معتادان تهران شوند لاجرم صرف نگهداری معتادان متجاهر مهاجر به استان تهران هم می شود.

استاندار تهران اضافه نمود: امروز اگر کم کاری از جانب مدیران در مبارزه با مواد مخدر صورت بگیرد خیانت به خون 3800شهید ناجا است که در راه مبارزه با این پدیده شوم جان خود را از دست داده اند.

وی گفت: طرح نماد که مبتنی بر نظام مراقبت های اجتماعی دانش آموزان بود کمرنگ شده است و در کاهش آسیب های اجتماعی باید تلفیقی از اقدامات یشگیرانه و نظارتی داشته باشیم.

محسنی بندپی اضافه نمود: استان تهران با همه پیچیدگی های جمعیتی در زمره استان های برتر در حوزه مقابله با مواد مخدر در سطح کشور قرار گرفت.

وی گفت: در خصوص مرکز غربالگری و پذیرش زنان در استان این مهم باید تا پایان تیرماه تعیین تکلیف شود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 21 تیر 1400 بروزرسانی: 21 تیر 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 3253

به "50 درصد معتادان متجاهر تهران، مهاجران سایر استان ها هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "50 درصد معتادان متجاهر تهران، مهاجران سایر استان ها هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید