50 دستگاه آمبولانس ویژه کرونا در تهران ، تلفن های 115 را مشغول نکنید

به گزارش هنجس بلاگ، رییس سازمان اورژانس کشور از فعالیت 50 دستگاه آمبولانس و تیم عملیاتی ویژه ارایه خدمت به بیماران مشکوک و مبتلا به کروناویروس جدید در سطح شهر تهران اطلاع داد و در عین حال از مردم خواست که سوالات خود پیرامون این بیماری را با سامانه 190 در میان گذارند.

50 دستگاه آمبولانس ویژه کرونا در تهران ، تلفن های 115 را مشغول نکنید

به گزارش خبرنگاران، دکتر پیرحسین کولیوند با اشاره به تدابیر در نظر گرفته شده در سطح اورژانس کشور و همچنین تهران برای ارایه خدمت به بیماران مبتلا به کرونا، گفت: در سطح شهر تهران 50 دستگاه آمبولانس به عنوان تیم عملیات ویژه که کاملا آموزش دیده بوده و مجهز به امکانات کامل حفاظتی هستند، حضور دارند. همچنین تلفن 115 و تلفن 46015821 برای انتقال بیماران مشکوک به کرونا و آن دسته از بیمارانی که از بین مراکز درمانی باید به مراکز هدف منتقل شوند، در نظر گرفته شده است.

وی اضافه نمود: در هر شهر و دانشگاهی تیم عملیات ویژه ما آمبولانس های جداگانه و مجهزی را برای انتقال بیماران مشکوک اختصاص داده اند. تمام کوشش بر آن است که بتوانیم آرامش را به مردم بازگردانیم و باری را از دوش مردم برداریم و در این راستا همکارانم به صورت شبانه روزی کار می نمایند.

رییس سازمان اورژانس کشور همچنین گفت: مردم می توانند سوالات در خصوص این بیماری را با 190 تماس بگیرند و از این طریق هدایت های لازم به تمام کسانی که به عنوان مددجو تماس می گیرند، داده می گردد. اما آن دسته از افرادی که دارای علایم تنگی نفس، تب و تندی تنفس هستند می توانند به مطب ها و مراکز جامع سلامت مراجعه نمایند. تیم های عملیاتی ویژه اورژانس کشور هم برای این کار تدارک دیده شده است.

وی ادامه داد: همچنین هر بیماری به هر بیمارستانی مراجعه کند اگر شک به ویروس کرونا داشته باشند، بلافاصله توسط تیم عملیات ویژه اورژانس به بیمارستان های مرجع ارجاع داده می گردد.

رییس سازمان اورژانس کشور همچنین گفت: اما خواهشم آن است که مردم سامانه 115 را خیلی مشغول ننمایند؛ چراکه این شماره برای فوریت های پزشکی است و می تواند خدمت رسانی عمده تری داشته باشد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 385

به "50 دستگاه آمبولانس ویژه کرونا در تهران ، تلفن های 115 را مشغول نکنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "50 دستگاه آمبولانس ویژه کرونا در تهران ، تلفن های 115 را مشغول نکنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید