ابلاغ نرخ جدید گندم

به گزارش هنجس بلاگ، خبرنگاران : کاظم خاوازی رئیس شورای قیمت گذاری و اتخاذ سیاست های حمایتی محصولات اساسی کشاورزی قیمت جدید گندم را به وزارت خانه های جهاد کشاورزی، امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت و سازمان برنامه و بودجه کشور برای اجرا ابلاغ کرد.

ابلاغ نرخ جدید گندم

به گزارش به نقل از مهر، رئیس شورای قیمت گذاری قیمت جدید گندم را برای اجرا به وزارت خانه های جهاد کشاورزی، امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت و سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ کرد.

کاظم خاوازی رئیس شورای قیمت گذاری و اتخاذ سیاست های حمایتی محصولات اساسی کشاورزی قیمت جدید گندم را به وزارت خانه های جهاد کشاورزی، امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت و سازمان برنامه و بودجه کشور برای اجرا ابلاغ کرد.

در این ابلاغیه آمده است: شورای قیمت گذاری و اتخاذ سیاست های حمایتی محصولات کشاورزی در جلسه مورخ 23 فروردین 1400 به استناد مفاد قانون اصلاح قانون تضمین خرید محصولات اساسی کشاورزی مصوب پنجم آبان ماه 1399 به شماره 180/67826 مورخ 12 آذر 99 مجلس شورای اسلامی تصویب کرد.

مبلغ 10,000 ریال به ازای هر کیلوگرم گندم تحویلی به دولت به عنوان جایزه تحویل گندم پرداخت گردد. بنابراین قیمت خرید تضمینی گندم برای زراعی 1399-1400 به شرح ذیل اصلاح می گردد.

عنوان قیمت (به ازای هر کیلوگرم)
گندم معمولی 50000
گندم دوروم 52000

گفتنی است، قیمت جدید گندم نسبت به سال گذشته که کیلویی 2,500 تومان بود دو برابر شده است.

شیرگاه نیوز: شیرگاه نیوز | آخرین اخبار و رویدادهای روز دنیا

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 3127

به "ابلاغ نرخ جدید گندم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابلاغ نرخ جدید گندم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید