اظهارات انصاری فرد درباره نقش روحانی، معاون ظریف و وزیر ورزش ، کدام تیم حکومتی است؟

به گزارش هنجس بلاگ، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: از طرف مدیریت باشگاه پرسپولیس هیچ وقت مطلبی علیه استقلال گفته نشده است اما برعکس آنها هر وقت به مشکل می خورند می گویند پرسپولیس تیم حکومتی و وزیر ورزش پرسپولیسی است.

اظهارات انصاری فرد درباره نقش روحانی، معاون ظریف و وزیر ورزش ، کدام تیم حکومتی است؟

به گزارش هنجس بلاگ، محمدحسن انصاری فرد در یک گفت وگوی زنده تلویزیونی درباره حواشی اخیر باشگاه استقلال و رفتن استراماچونی و صحبت هایی که علیه باشگاه پرسپولیس به وجود آمده است، با بیان این مطلب اضافه نمود: جناب طرفدار استقلال با این صحبت هایی که می کنید فقط دیگران سود می برند.

وی گفت: طرفداران ما پیغام های زیادی دادند که از منافع پرسپولیس دفاع کنم و باید بعضی موضوعات شکافته گردد تا همه بدانند. مربی استقلال یک زمانی آمد و حالا گذاشته و رفته است. اینکه می توانست بماند یا خیر را نمی دانم؛ طرفداران استقلال حق دارند اعتراض نمایند ولی این موضوعات چه ربطی به پرسپولیس دارد؟ کالدرون هم مشکل دارد اما ما هیچ وقت در خصوص استقلال حرف نزدیم چون مشکل خودمان بوده است. اما آنها به هر مسئله ای که برمی خورند از پرسپولیس مایه می گذارند.

وی با طرح این سوال که استقلالی ها چرا گناهان خود را به گردن پرسپولیس می اندازند؟، توضیح داد: همواره می گویند پرسپولیس تیم حکومتی و دولتی است. الان ببینید همه دولت به دنبال استراماچونی افتاده تا او را برگردانند. برانکو هم همین شرایط برایش پیش آمد اما هیچ کس پیگیری نکرد. می گفتند سید عباس عراقچی معاون وزیر خارجه پرسپولیسی است اما الان دنبال کار استقلال افتاده است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به رفت و آمد پرسپولیسی ها به ژاپن برای فینال جام آسیا توضیح داد: شما ببینید ما برای این بازی چه پرواز طولانی را رفتیم و برگشتیم اما اگر همین استقلال اگر برود با چه امکانات خواهد بود. مشکل اینجاست که پرسپولیس هفت جام قهرمانی آورد که در نهایت سلامت و صلابت بوده است. یک مورد بیاورند که این قهرمانی ها با مشکل بوده است. چه از نظر داوری و چه هر موضوع دیگر. تا زمانی که این تحلیل های نادرست در خصوص پرسپولیس وجود داشته باشد شرایط استقلال همین است.

مدیرعامل پرسپولیس همچنین اذعان داشت: پرسپولیس 2 دوره از پنجره جابجایی محروم بوده و شما ببینید با چه بازیکنانی مانند آدام همتی و طاهرخانی به فینال آسیا رسید و مقابل السد با آن همه ستاره نهاده شد. برای فینال جام حذفی استقلال برای اردو به ترکیه می رود آیا قاضی دادگاه CAS هم که رأی داده پرسپولیسی بوده است.

وی با بیان اینکه کارهایی که می نمایند نشان از مظلومیت پرسپولیس دارد، گفت: ما سالم بودن داوران را همواره تایید نموده ایم طرفداران ما هم در برد و باخت ها تیم شان را تشویق نموده اند اما چرا استقلالی ها این کار را نمی نمایند؟ شما ببینید چقدر تغییرات در استقلال و چقدر در پرسپولیس بوده است. ثبات مدیریتی در استقلال بیشتر بوده اما پرسپولیس پیروز تر بوده است. بازیکنان خارجی دو تیم را مقایسه کنید. استقلال چقدر از امتیاز پولی برخوردار بوده است که پرسپولیس نبوده است.

مدیرعامل پرسپولیس گفت: روز اولی که می خواستم مدیرعامل شوم، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش به من گفت نمی توانیم از نظر پولی به شما یاری کنیم اما استقلال را ببینید که چقدر به آنها یاری می گردد.

انصاری فرد مخاطب خود را طرفداران استقلال قرار داد و بیان داشت: جناب طرفدار استقلال با این صحبت هایی که می کنید فقط دیگران سود می برند. از طرف مدیریت باشگاه هیچ وقت مطلبی علیه استقلال گفته نشده است اما برعکس آنها هر وقت به مشکل می خوردند می گویند پرسپولیس تیم حکومتی و وزیر ورزش پرسپولیسی است.

وی ادامه داد: یک بار گفتند وزیر به مقر AFC رفته تا مسائل پرسپولیس را حل نماید. اگر طرفداران استقلال خوب تحلیل نمایند این هجمه ها هم به آنها وارد نمی گردد همانطور که طرفداران ما در روزهای سخت کنار تیم بودند و بعداز 9 سال یک نایب قهرمانی و سه قهرمانی را بردند. کالدرون هم از ما طلب دارد اما مثل استراماچونی تیم را رها نکرد که برود. برانکو هم مدت ها پول نگرفت اما الان استقلالی ها اینقدر هیاهو می نمایند که کل دولت پشت این تیم درآمده است.

انصاری فرد گفت: طرفداران استقلال گفتند حسن روحانی رییس جمهور به ترکیه رفته است تا مشکل مهدی طارمی را حل نماید. قرار دیدار سران کشورها از یک سال قبل برنامه ریزی می گردد. کالدرون تا آخر دسامبر به ما وقت داده که 104 هزاردلار را پرداخت کنیم تا دغدغه او رفع گردد. ما در کمال آرامش و با حمایت طرفداران جلو می رویم و راستا پیروزیت را همین طور طی خواهیم کرد.

مدیرعامل پرسپولیس همچنین درباره رایزنی با فدراسیون برای دریافت میزبانی در بازی با تیم های عربستانی گفت: عربستانی ها با میزبانی در زمین بی طرف بیشتر سود می برند چون اگر ما میزبان باشیم، تماشاگران زیادی به استادیوم می آیند. با این شرایط، دلیلی ندارد بخواهند این موضوع را پیگیری نمایند اما چند سال است که از این اتفاق محرومیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 بهمن 1398 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 114

به "اظهارات انصاری فرد درباره نقش روحانی، معاون ظریف و وزیر ورزش ، کدام تیم حکومتی است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارات انصاری فرد درباره نقش روحانی، معاون ظریف و وزیر ورزش ، کدام تیم حکومتی است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید