افشای محتوای تماس های ترامپ با رهبران جهان؛از تحقیر رهبران زن تا مجیزگویی پوتین و بدگویی به روسای جمهور آمریکا!

به گزارش هنجس بلاگ، ایسنا نوشت: براساس یک گزارش جنجالی درباره نحوه رفتار و گفتار دونالد ترامپ در گفت وگوهای تلفنی خصوصی اش با رهبران جهان، او به عنوان مثال در گفت وگو با رئیس جمهور روسیه حالتی بسیار صمیمی داشته در حالی که به هنگام گفت وگو با رهبران زن کشورها حالتی تقریبا سادیستی پیدا می کرده است.

افشای محتوای تماس های ترامپ با رهبران جهان؛از تحقیر رهبران زن تا مجیزگویی پوتین و بدگویی به روسای جمهور آمریکا!

روزنامه دیلی میل، شبکه سی ان ان گزارشی به قلم کارل برنشتاین، خبرنگار افسانه ای رسوای واترگیت با موضوع رفتار و گفتار دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در گفت وگوهای تلفنی با رهبران جهان منتشر کرد.

طبق این گزارش دونالد ترامپ در گفت وگوی تلفنی با ولادیمتر پوتین، رئیس جمهور روسیه چنان لحن صمیمی داشته که انگار رفیق گرمابه و گلستان هم هستند.

همچنین ترامپ معمولا در گفت و گو با پوتین معمولا با تسلیم بودن در برابر او تلاش می کرده که تاییدهای این رئیس جمهور روسیه را کسب کند.

برنشتاین نوشته است: در تعاملات ترامپ، پوتین معمولا برتر از ترامپ عمل می کرده است.

در عین حال ترامپ در این گفت وگوهای تلفنی و همچنین گفت وگوهایش با رهبران خارجی دیگر جهان معمولا به دنبال تعریف کردن از موفقیت ها و ثروتش می رفته است.

او در گفت وگو با پوتین اغلب روسای جمهور قبل از خود را کودن و بی مایه توصیف می کرده است.

برنشتاین به گفت وگوهای تلفنی ترامپ با رهبران استرالیا، ترکیه، کانادا و کشورهای غرب اروپا نیز در طول ریاست جمهوری اش اشاره کرده و مقام ها متن این گفت وگوها شنیع خوانده اند.

طبق این گزارش ترامپ علاوه بر تلاش بر افزایش ثروتش همانطور که مکررا به صورت علنی نیز این گونه عمل کرده، به تعریف از زمانی که مراسم دختر شایسته جهان در مسکو را اداره می کرده، پرداخته است.

ترامپ از دیدارش با پوتین در این مراسم تعریف کرده اگرچه این دیدار هرگز به صورت آشکار اتفاق نیفتاده است.

یک منبع با انتقاد از این گفت وگوهای تلفنی اظهار کرده در حالی که پوتین غرب را بی ثبات می کند ترامپ در آن جا نشسته و فکر می کند می تواند به اندازه کافی خودش را به عنوان یک تاجر و فرد سر سخت بالا بکشد و پوتین به او احترام خواهد گذاشت!

طبق این گزارش ترامپ معمولا به هنگام گفت وگوی تلفنی با نخست وزیر استرالیا، اسکات موریسون، بارها برای او قلدری کرده و به او حمله کرده است.

همچنین دو منبع گفتند، ترامپ در گفت وگوهای تلفنی اش با رهبران خارجی مثل یک هذیان گو به نظر می رسیده است؛ ارتباطاتی که شامل تماس مکرر با رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه نیز هستند. ترامپ در گفت وگوهایش با پوتین و اردوغان عادت به حمله به روسای جمهور قبل از خودش در آمریکا را داشته است.

در عین حال او در این گفت وگوهای تلفنی مستقیما درباره رهبران سرشناس زن جهان نظیر آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان به شکلی تحقیر آمیز صحبت می کرده است.

به گفته یک منبع برخی از چیزهای که ترامپ به آنگلا مرکل گفته، باور نکردنی هستند.

او مرکل را احمق خوانده و او را متهم به بودن در جیب روس ها کرده است.

همچنین یک منبع خبری نیز گفته است گفت وگوهای تلفنی ترامپ با تزرا می، نخست وزیر سابق انگلیس و مرکل تقریبا سادیستی بودند.

ترامپ مکررا به مرکل به خاطر شراکت در پروژه خط لوله انتقال گاز از روسیه موسوم به نورد استرین حمله کرده است.

به گفته یک منبع گفت وگوهای تلفنی ترامپ با مرکل به حدی غیر معمول بودند که مقامات آلمانی این گفت وگوها را در یک گروه کوچک فشرده نگه داشتند.

این منبع به برنشتاین گفت: این مربوط به یک حلقه کوچکی از افرادی است که در این موضوع دست دارند و دلیل اصلی آن این است که آنها مشکل دار هستند.

طبق این گزارش جان کلی، رئیس دفتر سابق ترامپ این گفت وگوها را در مکالمات شخصی برای امنیت ملی زیان آور خوانده است.

گفت وگوهای ترامپ با تزرا می تحقیر آمیز و همراه با قلدری توصیف شده اند. در همین حال طبق این گزارش ترامپ در گفت وگو با نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون به شکلی خصمانه و تهاجمی برای او قلدری و پرخاش می کرده است.

همچنین امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه و جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا همین تجربه مشابه با موریسون را داشتند.

منابع عنوان کردند که گفت وگوهای تلفنی ترامپ با رهبران استرالیا، انگلیس، فرانسه، آلمان و کانادا معمولا با گله و شکایت های ترامپ شروع می شده است.

در همین حال یک سخنگوی اسکات موریسون با رد این ادعاها گفت، این نخست وزیر همواره گفت وگوهای تلفنی مودبانه، محترمانه و مثبت با رئیس جمهور آمریکا داشته است.

312 310

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 1190

به "افشای محتوای تماس های ترامپ با رهبران جهان؛از تحقیر رهبران زن تا مجیزگویی پوتین و بدگویی به روسای جمهور آمریکا!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشای محتوای تماس های ترامپ با رهبران جهان؛از تحقیر رهبران زن تا مجیزگویی پوتین و بدگویی به روسای جمهور آمریکا!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید