انتقاد مرجانه گلچین درباره اظهارنظر سلبریتی ها در موضوعات مختلف خبرنگاران

به گزارش هنجس بلاگ، بازیگر تلویزیون و سینما گفت: واقعا سعی می کنم درباره آنچه تخصصی ندارم نظری ندهم. اصولا کار درستی نیست و مثل این می ماند که من بازیگر که رشته تخصصی بازیگری خوانده ام بیایم و درباره کار تخصصی یک پزشک صحبت کنم.

انتقاد مرجانه گلچین درباره اظهارنظر سلبریتی ها در موضوعات مختلف خبرنگاران

با ما همراه باشید و با تور چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، مرجانه گلچین بازیگر تلویزیون و سینما که این روز ها مشغول بازی در سریال نوروزی بوتیمار به کارگردانی علیرضا نجف زاده است، درباره فعالیت خود در فضای مجازی گفت: این روز ها خیلی در فضای مجازی فعالیت ندارم گرچه در گذشته هم جزو فعالین این عرصه نبودم.

وی ادامه داد: در این سال ها سعی کردم درباره مواردی که جزو دغدغه ام هست در صفحه شخصیم هم صحبت کنم. مثل محیط زیست، کادر درمان، کرونا و مرگ و میر های آدم های اطرافمان.

این بازیگر درباره سلبریتی هایی که در خصوص همه موارد در صفحه شخصی شان اظهار نظر می نمایند، همچنین بیان داشت: من واقعا سعی می کنم درباره آنچه تخصصی ندارم نظری ندهم. اصولا کار درستی نیست و مثل این می ماند که من بازیگر که رشته تخصصی بازیگری خواندم بیایم و درباره کار تخصصی یک پزشک صحبت کنم و نظر بدهم.

وی ادامه داد: در این شرایط طبیعی است که من بازیگر تخصص آن پزشک را ندارم و معتقدم هر کسی را بهر کاری آفریدند. ما مسئولیت اجتماعی داریم و حرفه ما طوری است که بی واسطه با مردم درگیر هستیم و باید در حوزه هایی اظهار نظر کنیم که خودمان آن را تجربه کردیم.

این بازیگر همچنین بیان داشت: برای مثال اگر من از آلودگی هوا صحبت می کنم نفس خودم هم تنگ شده است و مادرم در منزل از این آلودگی اذیت می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 فروردین 1400 بروزرسانی: 6 فروردین 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 2719

به "انتقاد مرجانه گلچین درباره اظهارنظر سلبریتی ها در موضوعات مختلف خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد مرجانه گلچین درباره اظهارنظر سلبریتی ها در موضوعات مختلف خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید