انصارالله: به زودی پاسخ عملیات نظامی عربستان داده می گردد

به گزارش هنجس بلاگ، عضو شورای سیاسی جنبش انصارالله یمن با تاکید بر اینکه عدم مطالبه برای لغو محاصره یمن در هر ابتکارعملی برای آتش بس، این محاصره را قانونی خواهد نمود، هشدار داد، طی روزهای آینده به تشدید عملیات نظامی سعودی پاسخ داده خواهد شد.

انصارالله: به زودی پاسخ عملیات نظامی عربستان داده می گردد

محمد البخیتی، عضو شورای سیاسی جنبش انصارالله یمن روز شنبه در مصاحبه اختصاصی با المیادین گفت، هرگونه ابتکار عملی که خواستار توقف کامل جنگ در یمن نباشد، ابتکاری ناقص است.

البخیتی بیان کرد: خسارات ناشی از محاصره یمن از خسارت های عملیات نظامی بیشتر است و عدم درخواست برای برچیده شدن این محاصره در هر ابتکار عملی درباره آتش بس، آن را قانونی خواهد ساخت.

وی با اشاره به اینکه اعلام آتش بس از سوی عربستان اقدامی تاکتیکی و با هدف گمراه سازی رسانه ها بود، گفت، ائتلاف سعودی آتش بس دروغین خاطرنشان کرد و به آن پایبند نبود.

البخیتی با بیان اینکه هدف قرار دادن تأسیسات نفتی ما از سوی عربستان، توجیهی برای بمباران تاسیسات سعودی توسط ماست، تأکید کرد: اگر کشورهای متجاوز دست به تشدید اوضاع الحدیده بزنند، بزرگترین بازنده خواهند بود.

وی گفت: تماس های سیاسی با نیروهای متجاوز به ویژه پس از پیشروی میدانی نیروهای ما ادامه دارند.

عضو شورای سیاسی انصار الله در ادامه گفت وگو با المیادین هشدار داد، پاسخ افزایش تنش از سوی عربستان و عدم تعهد آن به آتش بس در روزهای آینده داده خواهد شد.

وی روز چهارشنبه گذشته نیز در گفت وگو با المیادین با تاکید بر اینکه صنعا به توقف کامل جنگ پایبند است، گفت، تماس ها میان افسران ائتلاف سعودی و مزدوران آنها برای وارد نمودن ویروس کرونا به یمن رهگیری شده است.،ایسنا

شیرگاه نیوز: شیرگاه نیوز | آخرین اخبار و رویدادهای روز دنیا

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 633

به "انصارالله: به زودی پاسخ عملیات نظامی عربستان داده می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصارالله: به زودی پاسخ عملیات نظامی عربستان داده می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید