انکار آزار دختر جوان در دادگاه

به گزارش هنجس بلاگ، تهران (پانا) - دو پسر شرور که با سوء استفاده از سادگی یک دختر کم توان ذهنی وی را مورد آزار و اذیت قرار داده بودند در دادگاه محاکمه شدند.

انکار آزار دختر جوان در دادگاه

به گزارش ایران، حدود 6 ماه قبل زن جوانی با مراجعه به پلیس از پسر جوانی به نام بهنام به اتهام آزار دختر 22 ساله اش شکایت کرد و گفت: من کارمند هستم و دو فرزند دارم پسرم مسئله ای ندارد اما دخترم که 22 ساله است کمی ناتوانی ذهنی دارد و خیلی باید از او مراقبت کنم. در تمام این سال ها مراقبش بودم و با اینکه علاقه ای به درس و مدرسه نداشت با این حال انقدر تلاش کردم تا توانست دیپلمش را بگیرد.

زن جوان گفت: مدتی قبل متوجه شدم دخترم با پسری به نام بهنام تلفنی صحبت می کند خیلی ترسیدم و نگران شدم به همین خاطر با یک مشاور صحبت کردم و او به من گفت اجازه بدهم زیر نظر خودم به این ارتباط ادامه دهد. من هم قبول کردم و چندباری هم همدیگر را در حضور خودم ملاقات کردند. اما چند هفته ای که گذشت یک روز دخترم به من گفت بهنام مقابل خانه مان آمده و می خواهد او را ببیند من هم گفتم برو و زود برگرد اما وقتی دخترم رفت دیگر برنگشت. چند ساعتی گذشت و هر چه با تلفن همراه دخترم تماس می گرفتم خاموش بود وحشت زده با بهنام تماس گرفتم و گفتم که دخترم را برگرداند چند ساعت بعد وقتی دخترم به خانه برگشت در کمال ناباوری متوجه شدم دخترم را به قرچک ورامین و خانه یکی از دوستانش برده و مورد آزار و اذیت قرار داده است.

محاکمه متهمان

با این شکایت دختر جوان به پزشکی قانونی معرفی گشت و کارشناسان آزار و اذیت وی را تأیید کردند.

به این ترتیب بهنام و دوستش سعید ردیابی و بازداشت شدند و در شعبه 12 دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند.

در جلسه دیروز ابتدا دختر جوان به بیان ماجرا پرداخت و گفت: وقتی با بهنام آشنا شدم او به من خیلی محبت می کرد چندباری در حضور مادرم حرف زدیم و همدیگر را دیدیم تا اینکه یک روز به من گفت باید تنها بیرون بیایی. گفت برایم یک جفت کفش کتانی خریده است که می خواهد به من بدهد. اول قبول نکردم اما تهدیدم کرد و من هم رفتم. وقتی سر قرار رفتم کفش های کتانی را به من داد و بعد هم گفت می خواهد مرا با یکی از دوستانش آشنا کند. می گفت دوست صمیمی اش سعید می خواهد مرا ببیند و اگر از من خوشش بیاید به خواستگاری ام می آید و می توانیم ازدواج کنیم. من هم سوار موتور بهنام شدم و او مرا به خانه دوستش در قرچک ورامین برد اما در آنجا دوستش مرا آزار داد. چند ساعت بعد هم بهنام آمد و مرا به خانه خودش در تهران برد و در آنجا او هم مانند دوستش مرا آزار و اذیت کرد بعد هم مرا کتک زد و به من گفت دیگر مرا دوست ندارد و نمی خواهد مرا ببیند.

مادر این دختر در ادامه از دادگاه خواست تا برای هر دو پسر جوان اشد مجازات را در نظر بگیرند.

سپس بهنام که با قرار وثیقه آزاد بود روبه روی قضات ایستاد و منکر اتهامش شد و گفت خود این دختر به من گفته بود می خواهد ازدواج کند و اگر پسر خوبی پیدا شود با او عروسی می کند من هم دوستم را به او معرفی کردم و او را بردم تا همدیگر را ببینند از بقیه اتفاقات هم بی خبرم خودم هم هیچ ارتباطی با او نداشته ام.

در ادامه جلسه دادگاه سعید نیز گفت: قبول دارم دختر جوان چند ساعت در خانه ام بود، اما من به پیشنهاد خودش با او رابطه برقرار کردم.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا برای این پرونده حکم صادر کنند.

شیرگاه نیوز: شیرگاه نیوز | آخرین اخبار و رویدادهای روز دنیا

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 3128

به "انکار آزار دختر جوان در دادگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انکار آزار دختر جوان در دادگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید