بایدن پیروز اولین مناظره بود

به گزارش هنجس بلاگ، براساس نتایج نظرسنجی سی بی اس نیوز که به محض خاتمه اولین مناظره انتخاباتی آمریکا انجام شد، جو بایدن دموکرات توانست رئیس جمهوری آمریکا را با اختلاف اندک شکست دهد.

بایدن پیروز اولین مناظره بود

به گزارش ایسنا، به نقل از سی بی اس نیوز، پس از برگزاری یک مناظره پرهیاهو که مجری نمی توانست دونالد ترامپ را آرام کند که صحبت های جو بایدن و خودش را قطع نکند، 48 درصد از تماشاچیان این مناظره بایدن را با پیروز دانستند و 41 درصد هم به ترامپ رای دادند و 10 درصد این مناظره را برابر ارزیابی کردند.

بازتاب مناظره ریاست جمهوری این نامزد ها در شبکه های اجتماعی قابل توجه است. بسیاری از کاربران روی لحن تهاجمی ترامپ و قطع کردن پیاپی صحبت های بایدن و کریس والاس اشاره داشته و تاکید می نمایند که اگر مناظره های بعدی هم به این شکل باشند، بی فایده خواهند بود.

مناظره انتخاباتی این دو رقیب جمهوری خواه و دموکرات در دانشگاه کیس وسترن ریزرو در کلیولند ایالت اوهایو با مجری گری کریس والاس که در فاکس نیوز مشغول به کار است و در شش بخش 15 دقیقه ای حول محور های سوابق این دو نامزد، دیوان عالی آمریکا، کووید-19، اقتصاد، نژاد و خشونت در شهر ها و درستی انتخابات انجام شد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: فرارو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 1847

به "بایدن پیروز اولین مناظره بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایدن پیروز اولین مناظره بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید