بررسی عملکرد سیاوش یزدانی در استقلال، 876 دقیقه در 10 بازی

به گزارش هنجس بلاگ، به گزارش خبرنگاران، سیاوش یزدانی مدافع میانی آبی پوشان که در دیدار مقابل سایپا از ناحیه همسترینگ دچار آسیب دیدگی شد و گفته می شود تعدادی از بازیهای پیش روی تیمش را از دست خواهد داد، برای دومین بار چنین دچار چنین مصدومیتی شد که البته بنا به گفته پزشک تیم، آسیب دیدگی نخست وی در پای دیگر بود.

بررسی عملکرد سیاوش یزدانی در استقلال، 876 دقیقه در 10 بازی

یزدانی که از خریدهای تابستانی این فصل استقلال است، از سپاهان آمد و به نظر می رسید یکی از پرکار ترین مردان خط دفاعی این تیم باشد. در حالی که به هفته های انتهای فصل نزدیک می شویم بررسی عملکرد آماری وی نشان می دهد تا اینجای کار در کمتر از نیمی از بازیهای تیمش حضور داشته است و اکثرا دلیل عدم حضور در دیدارهای این تیم مصدومیت بود.

یزدانی در این فصل بعد از غیبت در اولین بازی استقلال، از هفته دوم و دیدار مقابل فولاد به ترکیبب ثابت رفت و ماحصل عملکردش تا انتها هفه بیست ودوم، 10 بازی و 867 دقیقه حضور در میدان است. یزدانی با این که در خط دفاعی بازی می کند اما هیچ کارت زرد و قرمزی از داوران نگرفته تا یکی از خوش اخلاق ترین بازیکنان فصل باشد.

یزدانی بعد از غیبت مقابل ماشین سازی در هفته اول، در سه بازی متوالی مقابل فولاد، پرسپولیس و ذوب آهن در ترکیب ثابت تیمش حضور یافت و سپس 3 بازی متوالی مقابل گل گهر، سایپا و پارس جنوبی را از دست داد.

وی سپس از دیدار مقابل تراکتور به ترکیب تیمش بازگشت و مقابل صنعت نفت و نساجی هم تمام 90 دقیقه ها را بازی کرد. یزدانی بعد از آن مقابل سپاهان در ترکیب تیمش قرار گرفت و به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ در دقیقه 72 زمین بازی را ترک کرد و 8 بازی متوالی مقابل شهر خودرو، پیکان، شاهین بوشهر، ماشین سازی، نفت مسجد سلیمان، پرسپولیس، ذوب آهن و گل گهر را از دست داد تا این طولانی ترین غیبت او در این فصل باشد.

یزدانی بعد از تعطیلات 4 ماهه مسابقات به میدان بازگشت و مقابل فولاد 90 دقیقه برای آبیها بازی کرد و سپس مقابل فولاد بار دیگر مورد استفاده قرار گرفت که در دقایق انتهای این بازی بار دیگر دچار صدومیت شد.

در سالی که استقلالی ها مصدومان زیادی داشتند و از این بابت بسیار متضرر شدند، یزدانی یکی از نفراتی بود که بازیهای زیادی را به دلیل مصدومیت از دست داد و آبی ها امیدوارند در ادامه فصل بیشتر بتوانند از او استفاده کنند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 1206

به "بررسی عملکرد سیاوش یزدانی در استقلال، 876 دقیقه در 10 بازی" امتیاز دهید

1 کاربر به "بررسی عملکرد سیاوش یزدانی در استقلال، 876 دقیقه در 10 بازی" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بررسی عملکرد سیاوش یزدانی در استقلال، 876 دقیقه در 10 بازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید