تهدید چکشی نانسی پلوسی جنجالی شد

به گزارش هنجس بلاگ، دموکرات های آمریکایی از کوین مک کارتی، رهبر اقلیت جمهوری خواه مجلس نمایندگان بابت اینکه گفته بود اگر به ریاست برسد، کتک نزدن نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان با چکش قانون گذاری برایش سخت خواهد شد، انتقاد کردند.

تهدید چکشی نانسی پلوسی جنجالی شد

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه ان. بی. سی نیوز، این اظهارات کوین مک کارتی جمهوریخواه شامگاه شنبه در مراسم حزبش در تنسی مطرح شد و در آنجا، اعضای جمهوریخواه این استان در کنگره آمریکا به او یک چکش عظیم هدیه دادند.

براساس یک فایل صوتی که مین استریت نشویل در توییتر منتشر کرد، این سیاستمدار آمریکایی گفته بود: دوست دارم شما ببینید که نانسی پلوسی (رئیس مجلس نمایندگان آمریکا) آن چکش را به من میدهد. خیلی سخت است که او را با آن کتک نزنم!

سخنگوی مک کارتی در واکنش به نقدها گفت که شوخی او معین است.

مک کارتی و نانسی پلوسی دموکرات، بر سر انتصاب کمیته تحقیق درباره حمله شش ژانویه به کنگره و اجبار دوباره استفاده از ماسک در مجلس نمایندگان در پی دستورالعمل نو مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها، اختلاف نظر دارند.

کوین مک کارتی و دیگر اعضای جمهوریخواه مجلس نمایندگان به این قوانین اعتراض نموده و بسیاری از آن ها از پوشیدن ماسک اجتناب میکنند. نانسی پلوسی، مک کارتی را بابت صحبت های اخیرش درباره اینکه الزامات بهداشتی نو مورد تایید علم نیست، احمق خطاب کرد.

رهبر اقلیت مجلس نمایندگان آمریکا هم در واکنش به این توهین و با اشاره به اینکه چنین اجباری در سنا وجود ندارد، به خبرنگاران گفت: خب اگر او خیلی زیرک است، میتواند به من بگوید که علم چطور بین ساختمان سنا و مجلس نمایندگان تغییر میکند؟

سخنگوی پلوسی هم در واکنش به اظهارات مک کارتی درباره چکش در پیامی توییتری نوشت: تهدید به خشونت علیه کسی که یک هدف برای ترور ناموفق در ششم ژانویه از سوی حامیان ترامپ هم حزبی شما بود، غیر مسوولانه و تهوع آور است.

یکی دیگر از قانونگذاران دموکرات هم با بیان اینکه باید عذرخواهی انجام گردد، گفت خشونت علیه زنان اصلا خنده دار نیست. اریک سوالول دموکرات پا را فراتر گذاشت و خواهان استعفای مک کارتی شد.

شیرگاه نیوز: شیرگاه نیوز | آخرین اخبار و رویدادهای روز دنیا

دور زمین: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: فرارو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 3429

به "تهدید چکشی نانسی پلوسی جنجالی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهدید چکشی نانسی پلوسی جنجالی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید