جدیدترین قیمت گوشت قرمز در بازار ، هرکیلوگرم شقه گوشت گوسفندی چند؟

به گزارش هنجس بلاگ، با ورود گوشت های تنظیم بازاری وارداتی به بازار نرخ گوشت کمی کاهش یافته است و در بعضی از فروشگاه ها این محصول با قیمت های 235 هزار تومان تا 280 هزار تومان به فروش می رسد.

جدیدترین قیمت گوشت قرمز در بازار ، هرکیلوگرم شقه گوشت گوسفندی چند؟

به گزارش خبرنگاران، قیمت گوشت در روزهای اخیر کمی کاهش یافته است و در صورتی که به بازار مراجعه کنید کم وبیش این موضوع قابل مشاهده است.

در حالی که در ماه های قبل هر کیلوگرم گوشت گوسفندی به صورت شقه در کانال 400 هزار تومان بود و صحبت ها درباره گوشت 500 هزار تومانی بود امروز می توان هر کیلوگرم گوشت گوسفندی شقه بدون دنبه را نیز با قیمت 230 هزار تومان خریداری کرد؛ هرچند هستند فروشگاه هایی که این محصول را با عنوان گوشت درجه یک با قیمت های متفاوتی و حتی با دو برابر قیمت به فروش می رسانند.

بر اساس مشاهدات میدانی در فروشگاه زنجیره ای قیمت گوشت بره گوسفندی گرم بدون دنبه، در بسته بندی 2کیلوگرمی به صورت مخلوط 247 هزار تومان به فروش می رسد.

سامانه اینترنتی قیمت گوشت گوسفندی به صورت شقه ای و بدون دنبه با وزن در حدود 12 کیلوگرم که به عنوان تنظیم بازاری را 235 هزار تومان به فروش می رساند البته بعد از مدت کوتاهی موجودی این سایت به خاتمه می رسد.

فروشگاهی در محدوده خیابان امام قیمت هرکیلوگرم شقه گوشت گوسفندی بدون دنبه را 280 هزار تومان قیمت گذاری نموده است.

فروشگاه دیگری نیز قیمت گوشت گوسفندی بدون دنبه بره شقه با وزن حداکثر 8 کیلوگرم را 330 هزار تومان قیمت گذاری نموده است، البته فروشگاه دیگر نیز گوشت گوسفندی با این شرایط را 440 هزار تومان و فروشگاه دیگری 380 هزار تومان قیمت گذاری نموده است.

بر اساس آخرین نرخنامه این سازمان، نیم شقه سردست گوشت گرم گوسفندی تنظیم بازار با قیمت 278 هزار تومان در میدان و بازار میوه و تره بار عرضه می گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 فروردین 1402 بروزرسانی: 28 فروردین 1402 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 3911

به "جدیدترین قیمت گوشت قرمز در بازار ، هرکیلوگرم شقه گوشت گوسفندی چند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدیدترین قیمت گوشت قرمز در بازار ، هرکیلوگرم شقه گوشت گوسفندی چند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید