جزییات طرح حمایتی سازمان سینمایی برای بازگشایی سینما ها

به گزارش هنجس بلاگ، مدیرکل نظارت بر عرضه و نمایش سازمان سینمایی از احتمال خرید درصدی از بلیت جایگاه سالن ها با بازگشایی سینما ها خبرداد.

جزییات طرح حمایتی سازمان سینمایی برای بازگشایی سینما ها

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، محمدرضا فرجی مدیرکل نظارت بر عرضه و نمایش سازمان سینمایی درباره آخرین مرحله تصویب طرح حمایت سازمان سینمایی از صاحبان فیلم ها، گفت: دریافت حمایت از سوی سازمان سینمایی برای فیلم سازانی که می خواهند آثارشان در سینما ها اکران گردد، به صورت پیشنهاد به سازمان سینمایی ارائه شده است، که بعد از آنالیز های لازم باید به تایید سازمان سینمایی برسد.

وی بیان نمود: در واقع پیشنهاد این است که سازمان سینمایی درصدی از جایگاه های سالن های سینما برای فیلم هایی که بعد از بازگشایی مجدد سالن های سینما اکران می گردد را پیش خرید کند.

مدیرکل نظارت بر عرضه و نمایش سازمان سینمایی شرح داد: براساس این طرح و به پیشنهاد شورای صنفی نمایش، سازمان سینمایی، در سینما های 1 و 2 سالنه 2 درصد، 3 و 4 سالنه 3 درصد و 5 سالنه 5 درصد از مجموعه جایگاه های موجود سینما را پیش خرید می نماید.

فرجی در خاتمه گفت: تاکید می کنم که این پیشنهاد باید از سوی ستاد کرونای سازمان سینمایی تصویب نهایی گردد تا به مرحله اجرایی برسد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 2442

به "جزییات طرح حمایتی سازمان سینمایی برای بازگشایی سینما ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات طرح حمایتی سازمان سینمایی برای بازگشایی سینما ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید