حذف استقلال از آسیا فاجعه است، انگیزه های فولاد خیلی زیاد است

به گزارش هنجس بلاگ، به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال استقلال که بعد از پیروزی بر پدیده در صدر جدول رده بندی نهاده شد، در هفته دوازدهم و طی دیداری حساس مقابل تیمی مدعی به نام فولاد قرار می گیرد. تیمی که بعد از بازگشت جواد نکونام نتایج خوبی گرفت و فاصله اش را با بالای جدول کم کرد.

حذف استقلال از آسیا فاجعه است، انگیزه های فولاد خیلی زیاد است

گودرز حبیبی پیشکسوت آبی پوشان در مصاحبه با خبرنگاران ابتدا به این بازی اشاره نمود و گفت: فولاد تیم خوبی است و در این فصل حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت. به خصوص بعد از بازگشت نکونام آنها چهره مدعی گرفتند و اگر امتیاز سوزی های ابتدای فصل این تیم نبود، حتماً آنها امروز در یکی از 3 رده بالای جدول قرار داشتند.

کارشناس فوتبال بیان داشت: با اینکه پدیده در انتهای جدول قرار داشت، اما فوتبال خوبی مقابل استقلال ارائه داد و آبی پوشان مقابل این تیم با یک فوتبال روان و تهاجمی پیروز به زدن 3 گل شدند. فولاد قطعاً از پدیده تیم سرسخت تری هست و شاید توقع برای تکرار نتیجه پدیده مقابل فولاد چندان منطقی نباشد، اما می توان توقع پیروزی مقابل فولاد را داشت چون استقلال به این ظرفیت رسیده است.

حبیبی سپس به موضوع مهم احتمال حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا اشاره نمود و گفت: اگر امروز این دو تیم در آستانه حذف از آسیا قرار گرفته اند، این اتفاق یک شبه نیفتاده و ماحصل سال ها مدیریت اشتباه بر این دو باشگاه و ورزش کشور است. ما که نباید خودمان را فریب دهیم و خودمان بهتر می دانیم فوتبال ما در امکانات سخت افزاری و ساختاری حرفه ای نیست. در همه سالهای اخیر هم با صحنه سازی تنها به حرفه ای بودن وانمود می کردیم. اینکه یک روز کار بیخ پیدا کند از قبل قابل پیش بینی بود و شاید آن روز، امروزی باشد که در آن قرار داریم.

وی اضافه نمود: چه فاجعه حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا اتفاق بیفتد یا نیفتد، امیدوارم این موضوع تلنگری جدی برای مدیران ارشد ورزش کشور باشد تا مسائل ساختاری فوتبال را به صورت اساسی حل کنند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 بهمن 1400 بروزرسانی: 19 بهمن 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 3630

به "حذف استقلال از آسیا فاجعه است، انگیزه های فولاد خیلی زیاد است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف استقلال از آسیا فاجعه است، انگیزه های فولاد خیلی زیاد است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید