حزب الله لبنان: به تشکیل دولت وحدت ملی متمایل هستیم

به گزارش هنجس بلاگ، معاون دبیرکل حزب الله لبنان بر مکلف کردن نخست وزیر و تشکیل دولتی متناسب با بیشترین حمایت گروه های سیاسی لبنان تاکید کرد که بتواند برای نجات کشور کار کند.

حزب الله لبنان: به تشکیل دولت وحدت ملی متمایل هستیم

به گزارش خبرنگاران، به نقل از سایت العهد، این اظهارات نعیم قاسم، دبیرکل حزب الله لبنان در جریان دیدار با الکساندر زاسپکین، سفیر روسیه در لبنان و مطرح شد که دوره ماموریتش در این پست به سرانجام رسیده است.

قاسم تاکید کرد، حزب الله لبنان به دولت وحدت ملی یا مشابه آن تمایل دارد تا تمام توان و انرژی را در راه کشور به کار بگیرد و همه مسؤولیت ساخت کشور را برعهده بگیرند. به طوری که تجربه ثابت کرده بیشتر کسانی که مخالف بودند به این دلیل بود که در دولت کننده ای نداشتند از این رو بر مانع تراشی در جهت دولت و تحریک کشورهای بیگانه برای عدم کمک به لبنان و تحریک به شکست کشاندن دولت به دلیل عدم مشارکت شان اقدام می کردند.

او اظهار کرد: بهترین کار این است که اگر ممکن باشد همه در دولت کننده داشته باشند ما در روزهای آینده شاهد رویدادهایی خواهیم بود. لبنان باید دولتی داشته باشد که ماموریت بزرگی که کشور به آن نیاز دارد را اجرا کند.

قاسم از زاسپکین برای تلاش هایش در جهت منافع لبنان و موضع حمایت گرانه روسیه در قبال لبنان و منطقه تشکر کرد و گفت: موضع روسیه همیشه بیانگر نقش منفی آمریکا در منطقه ماست.

راسپکین همچنین به العهد گفت، آمریکا دنبال راهی برای اعمال فشار بر بیشتر اوضاع لبنان برای استفاده از آن علیه مقاومت و حزب الله لبنان است.

او تاکید کرد، آمریکایی ها همیشه تلاش می کنند اینگونه القا کنند که همه مسائل نتیجه وجود حزب الله لبنان است و این رویکرد اشتباه است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 1626

به "حزب الله لبنان: به تشکیل دولت وحدت ملی متمایل هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حزب الله لبنان: به تشکیل دولت وحدت ملی متمایل هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید