دبیر شورایاری محله جی ، بوستان امن و خانوادگی نداریم

به گزارش هنجس بلاگ، محله جی در تکه دهم پایتخت در واقع باقیمانده بخشی از قلعه تاریخی جی است؛ قلعه ای که روزگاری تا چشم کار می کرد،

دبیر شورایاری محله جی ، بوستان امن و خانوادگی نداریم

اطرافش پر از زمین های کشاورزی و باغ و بوستان بود، اما این روزها فقط یک بوستان کوچک محلی دارد. مرتضی عبدالحسینی از اعضای شورایاری محله جی با اشاره به این موضوع می گوید: اهالی محله جی از نظر داشتن سرانه فضای سبز و اماکن تفریحی عمومی در فقر به سر می برند. اگر اهالی قصد ورزش یا تفریح فرزندانشان را در یک بوستان داشته باشند، هیچ فضایی نداریم. تنها بوستان محله در مقابل دادسرای جی است که محیط امن و مناسبی ندارد. چون بیشتر مواقع مراجعه کنندگان دادسرا و مجرمان در آن حضور دارند و به همین دلیل شرایط برای حضور اهالی مناسب نیست.

عبدالحسینی در بخش دیگر صحبت هایش از نبود سرانه های فرهنگی و ورزشی در محله جی یاد می کند و می گوید: علاوه بر سرانه فضای سبز محله ما مجتمع فرهنگی، کتابخانه یا باشگاه ورزشی که اهالی بتوانند از آن استفاده کنند، نداریم. بیشتر باشگاه های محله خصوصی هستند و با این هزینه های هنگفت استفاده از این باشگاه ها برای همه مقدور نیست. با توجه به آسیب های اجتماعی فراوانی که جوانان را در این محله تهدید می کند، بهتر است مسئولان به محله جی توجه بیشتری داشته باشند.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 1356

به "دبیر شورایاری محله جی ، بوستان امن و خانوادگی نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیر شورایاری محله جی ، بوستان امن و خانوادگی نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید