دفاع حیرت انگیز مرغ مادر از جوجه هایش در مقابل مار کبرا

به گزارش هنجس بلاگ، ویدئوی مبارزه مرغ مادر با مار کبرا و دفاع از جوجه هایش مورد توجه کاربران در فضای مجازی قرار گرفته است.

دفاع حیرت انگیز مرغ مادر از جوجه هایش در مقابل مار کبرا

به گزارش خبرنگار، در بین تمامی موجودات، مادر به نام موجود فداکار شناخته می گردد، تا جایی که آماده و حاضر است جانش را فدا کند تا بتواند بچه اش را در موقعیت های خطرناک از مرگ نجات دهد. ویدئویی که دفاع جانانه یک مرغ مادر از جوجه هایش در حمله یک مار سمی خطرناک را به تصویر می کشد درستی این ادعا را اثبات می کند.

در این ویدئوی 38 ثانیه ای که اولین بار در توئیتر منتشر شد این مرغ مادر با دیدن مار کبرا که هر لحظه به جوجه هایش نزدیک می گردد ناگهان به سمت مار حمله ور می گردد. در این ویدئو مشاهده می گردد این مرغ چندین بار با بال هایش به مار ضربه وارد کرده و پنجه هایش های را روی بدن مار فرو می کند. حتی در یک صحنه این ویدئو با وجود آنکه مار، این پرنده را روی زمین می اندازد و روی بدنش قرار می گیرد اما مرغ مادر دوباره بلند شده و به مبارزه باز می گردد.

سرانجام مار که جان خود را در خطر می بیند از خوردن جوجه ها منصرف شده و از این مرغ و جوجه هایش دور می گردد. این ویدئو ظرف 48 ساعت تا به امروز هزاران بیننده داشته و 2200 لایک دریافت کرده است. انتشار این ویدئو با بازخورد کاربران هم همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: تمام مادران اینگونه اند. فرقی نمی کند دشمن چقدر بزرگ و قوی باشد، آن ها جانشان را برای حفاظت از فرزندان خود فدا می کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 2 شهریور 1400 بروزرسانی: 2 شهریور 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 3446

به "دفاع حیرت انگیز مرغ مادر از جوجه هایش در مقابل مار کبرا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دفاع حیرت انگیز مرغ مادر از جوجه هایش در مقابل مار کبرا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید