دولت انگلیس از یک سال پیش در جریان شیوع ویروس کرونا بوده است

به گزارش هنجس بلاگ، به گزارش خبرنگاران به نقل از گاردین، براساس اسناد محرمانه تازه منتشر شده، دولت انگلیس از یک سال گذشته و حتی پیش از شیوع کرونا درباره همه گیری و تأثیرات گسترده اجتماعی و اقتصادی این ویروس اطلاع داشته و مورد هشدار قرار گرفته بود.

دولت انگلیس از یک سال پیش در جریان شیوع ویروس کرونا بوده است

این پیش بینی در سندی با عنوان ارزیابی تهدید امنیت ملی سال 2019 میلادی توسط پاتریک والانس مشاور عالی علمی دولتی اجرا شده و هشدار داده شده بود که شیوع و همه گیری این ویروس به مرگ ده ها هزار نفر منجر خواهد شد.

در این سند به دولت توصیه شده که انبار تجهیزات پزشکی و ملزومات محافظتی کادر درمانی تأمین شود.

در سند مذکور همچنین ضمن هشدار نسبت به تبعات اقتصادی و اجتماعی شیوع ویروس مرگبار، همچنین سه مرحله برای شیوع این ویروس جدید پیش بینی شده است.

در این سند علاوه بر این پیش بینی شده به دلیل شیوع ویروس جدید کرونا اقتصاد انگلیس 2.35 تریلیون پوند؛ یعنی معادل 131 درصد تولید ناخالص داخلی خسارت خواهد دید.

انتشار این سند در حالی اجرا شده که نقدها از عملکرد دولت انگلیس در جریان مقابله با کرونا بالا گرفته و بسیاری دولت جانسون را به پاسخ و عملکرد ضعیف در برابر کرونا متهم کرده اند.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت را از ما بخواهید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 746

به "دولت انگلیس از یک سال پیش در جریان شیوع ویروس کرونا بوده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دولت انگلیس از یک سال پیش در جریان شیوع ویروس کرونا بوده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید