شکایت همراه با طعنه استقلال از گل محمدی

به گزارش هنجس بلاگ، بعد از اظهارات خلاف واقع، گستاخانه و البته بی پایه و اساس یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در خصوص مجموعه باشگاه استقلال، این باشگاه از این مربی به کمیته اخلاق و کمیته انضباطی شکایت کرد و قطعا این مربی باید در این محاکم پاسخگو باشد.

شکایت همراه با طعنه استقلال از گل محمدی

با اینحال ذکر چند نکته در جواب سرمربی پرسپولیس خالی از لطف نیست.

1- اعداد و ارقامی که آقای گل محمدی درباره تیم استقلال اعلام می کند، متصل به کدام مرجع و منبع است؟ اگر ایشان تنها بر روی برخی شنیده ها و شایعات حکم می کند، آیا به باشگاه استقلال هم این اجازه را می دهند که درباره مطالب مطرح شده در ماه های گذشته پیرامون ارتباط ایشان با افرادی مثل آقای میم و آقای گاف، قضاوت کند؟

2- انتشار قراردادها مقوله ای مربوط به بازیکنان است و با توجه به سوابق قبلی باشگاه پرسپولیس، باشگاه استقلال از آقای گل محمدی در خواست می کند ابتدا ایشان قرارداد شخص خودش و دستیارانش را منتشر کند. در ادامه هم برای بی حرف و حدیث ماندن مسائل، قراردادها از سوی مراجع ذیربط منتشر شود.

3- این هم از طنز ماجراست که سرمربی پرسپولیس و دستیارش به میزان یک کتاب علیه استقلال صحبت می کنند و در نهایت هم می گویند برخلاف حریف تمرکز ما روی کار خودمان است!

4- ترجیح باشگاه استقلال بر عدم وارد شدن در این مباحث بوده اما بدیهی است که این باشگاه در مقابل ایراد تهمت ها و استفاده از واژه های غیر اخلاقی همچون هوچی گری ساکت نبوده و قاطعانه از منافع ارکان باشگاه حمایت می کند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: فرارو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 3388

به "شکایت همراه با طعنه استقلال از گل محمدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت همراه با طعنه استقلال از گل محمدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید