فیلم ، ماجرای توله شیر سرگردان در اتوبان تهران - قزوین چه بود؟

به گزارش هنجس بلاگ، یک توله شیر در اتوبان تهران - قزوین زنده گیری و به دهکده طبیعت بوستان ملی باراجین قزوین تحویل شد.

فیلم ، ماجرای توله شیر سرگردان در اتوبان تهران - قزوین چه بود؟

حسن عباس نژاد مدیرکل حفاظت محیط زیست قزوین گفت: توله شیر گم شده در یکی آزادراه های این استان به دهکده طبیعت بوستان ملی باراجین قزوین تحویل داده شد.

وی اضافه کرد: احتمالا توله شیر گم شده که سه ماه عمر دارد، در حال انتقال از یک استان به استانی دیگر بوده که در یکی از آزادراه های قزوین به دلیل نامعلوم از خودرو بیرون آمده و حاملان نتوانستند این حیوان را پیدا کنند.

وی ادامه داد: روز پنجشنبه با دریافت گزارش های مردمی از همیاران محیط زیست متوجه حضور یک توله شیر در حاشیه یکی از آزادراه های قزوین شدیم و بلافاصله یک تیم از محیط بانان راهی محل مورد نظر شدند.

این مسوول گفت: همیاران محیط زیست پیروز به زنده گیری این توله شیر شده و آن را تحویل محیط بانان اداره کل حفاظت محیط زیست دادند.

وی گفت: توله شیر گم شده توسط محیط بانان معاینه و مشخص شد بیمار است و برای نگهداری و مداوا تحویل عوامل دهکده طبیعت قزوین که محل نگهداری انواع گونه های حیات وحش است، شد.

عباس نژاد با بیان اینکه در حال بررسی این هستیم که این توله شیر از چه مبدایی و توسط چه فرد یا افرادی به چه مقصدی در حال انتقال بوده است، گفت: بعید به نظر می رسد صاحبان این توله شیر برای دریافت آن مراجعه کنند، چرا که نقل و انتقال حیوانات حیات وحش تخلف بوده و پیگیرد قانونی به همراه دارد.

فیلمی در فضای مجازی منتشر شده است که در آن یک توله شیر در کنار نیوجرسی های یک آزادراه در قزوین قرار داشت و چندین فرد تلاش می کردند تا این حیوان که ترسیده به نظر می رسید را زنده گیری کنند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 289

به "فیلم ، ماجرای توله شیر سرگردان در اتوبان تهران - قزوین چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم ، ماجرای توله شیر سرگردان در اتوبان تهران - قزوین چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید