قانون درج قیمت روی تخم مرغ اجرایی شد

به گزارش هنجس بلاگ، تهران (پانا) - مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران از اجرای قانون الزامی شدن درج قیمت بر روی هر دانه تخم مرغ خبر داد.

قانون درج قیمت روی تخم مرغ اجرایی شد

به گزارش صدا و سیما، رضا سالمی گفت: درج قیمت به روی هر دانه تخم مرغ مصوب شده و به صورت دستورالعمل به واحدهای تولیدی ابلاغ گشته که می بایست از مبادی تولید قیمت هر دانه تخم مرغ روی آن درج شود.

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران گفت: اگر تخم مرغ به صورت فله ای عرضه شود، باید قیمت هزار و 100 تومان بر روی هر دانه آن درج شود و اگر عرضه به صورت بسته بندی است، حک قیمت هزار و 200 تومان به روی تک تک تخم مرغ ها الزامی است.

وی گفت: تولیدکنندگان ملزم به رعایت دستورالعمل درج قیمت به روی تخم مرغ ها هستند و اگر این امکان برای خودشان وجود نداشت باید از طریق واحدهای بسته بندی این اقدام را انجام دهند.

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران افزود: فروش تخم مرغ با قیمت بالاتر از آنچه روی آن درج شده تخلف است و بازرسان صنعت و معدن با هرگونه تخلف در این خصوص برخورد می کنند.

سالمی با اشاره به اینکه در خصوص تخم مرغ با مازاد تولید مواجهیم، گفت: همه صنوف می توانند با مراجعه به سردخانه تهرانپارس تخم مرغ مورد نیاز خود را با نرخ مصوب شانه ای 29 تا 30 هزار تومان عمده و 32 تا 33 هزار تومان باری خرده فروشی تحویل بگیرند.

وی افزود: با توجه به اینکه در ایام نزدیک به عید هستیم نیاز صنایع را نیز با پودر تخم مرغ تأمین کرده ایم و همه متقاضیان می توانند با مراجعه به شرکت پشتیبانی امور دام نیاز صنایع به پودر تخم مرغ را برطرف کنند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 2783

به "قانون درج قیمت روی تخم مرغ اجرایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قانون درج قیمت روی تخم مرغ اجرایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید