محرومیت های اجتماعی در انتظار افرادی که پروتکل ها را رعایت نمی کنند

به گزارش هنجس بلاگ، استاندار تهران گفت: با هماهنگی کمیته حقوقی ستاد مبارزه با کرونا تصمیماتی اتخاذ خواهد شد تا محرومیت از برخی خدمات عمومی به عنوان ضمانت اجرایی الزام استفاده از لوازم ماسک و حفاظت فردی اجرایی شود.

محرومیت های اجتماعی در انتظار افرادی که پروتکل ها را رعایت نمی کنند

به گزارش ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی، درباره ضمانت اجرایی الزام استفاده از ماسک توسط شهروندان، شرح داد: اثربخشی استفاده از ماسک ثابت شده است و هر چقدر که بتوانیم از این وسیله حفاظت فردی استفاده کنیم هم برای مراقبت از خودمان و هم جلوگیری از انتقال و ادامه چرخه بیماری کرونا تاثیرات ارزشمندی را به همراه خواهد داشت.

وی اضافه نمود: به همین دلیل مقرر شد الزاماتی در رابطه با کارکنان دولت که در حال حاضر حدود 80 درصد استفاده از ماسک توسط آن ها گزارش شده است را ارتقاء دهیم و به عدد نهایی 100 درصد برسانیم و در ارتباط با کسانی که خدمت می گیرند؛ اگر فردی از وسایل حفاظت فردی استفاده نکرد خدمات به وی ارائه نشود.

محسنی بندپی ادامه داد: به این ترتیب برای ادارات، اصناف و شهروندان مقرر شد با هماهنگی کمیته حقوقی ستاد مبارزه با کرونا تصمیماتی اتخاذ شود تا نه مجازات های آنچنانی و یا جریمه های آنچنانی؛ بلکه یکسری محرومیت ها از خدمات عمومی برای افراد در نظر گرفته شود تا تشویق شوند که همه افراد جامعه از لوازم حفاظت فردی استفاده کنند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: فرارو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 1504

به "محرومیت های اجتماعی در انتظار افرادی که پروتکل ها را رعایت نمی کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محرومیت های اجتماعی در انتظار افرادی که پروتکل ها را رعایت نمی کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید