مخالفت باشگاه صنعت نفت با درخواست چند باشگاه برای تعطیلی لیگ برتر

به گزارش هنجس بلاگ، باشگاه صنعت نفت آبادان با درخواست چند باشگاه لیگ فزونی مبنی بر تعطیلی کامل مسابقات لیگ مخالف است.

مخالفت باشگاه صنعت نفت با درخواست چند باشگاه برای تعطیلی لیگ برتر

به گزارش خبرنگار ورزشی هنجس بلاگ، در حالی که حدود دو ماه از تعطیلی مسابقات لیگ برتر می گذرد، در روزهای گذشته زمزمه هایی مبنی بر آغاز مجدد مسابقات از ماه آینده به گوش می رسد.

در این شرایط اما چند باشگاه لیگ رجحان در اقدامی هماهنگ نامه ای به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال ارسال نموده و خواهان تعطیلی کامل و نیمه تمام ماندن فصل جاری لیگ برتر شدند.

حسن نصراصفهانی رئیس هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی هنجس بلاگ در مورد درخواست چند باشگاه لیگ رجحان مبنی بر تعطیلی کامل مسابقات لیگ گفت: ما چنین تقاضایی نداریم و مخالف این درخواست هستیم، البته به همین راحتی هم نمی توان تصمیم به تعطیلی لیگ گرفت و باید ببینیم فیفا و AFC چه تصمیمی می گیرند. در هر صورت ما تابع تصمیمات سازمان لیگ و فدراسیون هستیم. باید ستاد ملی مبارزه با کرونا شرایط را آنالیز و بعد از آن سازمان لیگ برای برگزاری ادامه مسابقات برنامه ریزی کند.

وی ادامه داد: البته باید این موضوع هم مدنظر قرار بگیرد که تیم ها دو ماه است دور از تمرین هستند و از آمادگی مناسبی برخوردار نیستند. باید این فرصت به تیم ها داده گردد تا بازیکنان در شرایط مسابقه قرار بگیرند. درباره قراردادهای بازیکنان و قرارداد باشگاه ها با اسپانسرها هم باید تصمیم گیری گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 31 خرداد 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 726

به "مخالفت باشگاه صنعت نفت با درخواست چند باشگاه برای تعطیلی لیگ برتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مخالفت باشگاه صنعت نفت با درخواست چند باشگاه برای تعطیلی لیگ برتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید