مقام سابق دولت ترامپ: او پرعیب ترین شخصی است که تا به امروز دیده ام

به گزارش هنجس بلاگ، رئیس سابق ستاد کارکنان کاخ سفید از رئیس جمهور آمریکا به عنوان فردی به شدت متقلب و فریبکار نام برد و تأکید کرد که رأی دهندگان آمریکایی باید قبل از انتخاب رئیس جمهور آینده خود بیشتر فکر کنند.

مقام سابق دولت ترامپ: او پرعیب ترین شخصی است که تا به امروز دیده ام

به گزارش گروه بین الملل هنجس بلاگ، شبکه خبری سی ان ان به نقل از منابع آگاه گزارش داد که جان کلی رئیس سابق ستاد کارکنان کاخ سفید در جمع دوستان خود از دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به عنوان پرعیب ترین شخصی که در زندگی خود دیده است یاد کرد.

بر اساس گزارش سی ان ان، جان کلی که به مدت 2 سال در دولت ترامپ در سمت های وزیر امنیت داخلی (وزیر کشور) و رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید فعالیت کرده، در جمع دوستان خود گفته است: شدت فریبکاری وی برای من شگفت انگیز است. این میزان از فریبکاری و رویکرد معامله گرانه در قبال روابطش با دیگران به شدت باعث تأسف است. او پرعیب ترین شخصی است که من تا به امروز در زندگی دیده ام.

این ژنرال سابق آمریکایی که پیش از ریاست جمهوری ترامپ به مدت 4 سال رئیس ستاد فرماندهی جنوبی آمریکا (ساوثکام) بوده، همچنین تأکید کرده است: من فکر می کنم که ما باید [در انتخابمان] بیشتر تأمل کنیم. ما باید بررسی های جدی تری درباره کسی که می خواهیم در انتخابات به او رأی بدهیم داشته باشیم. درباره اینکه شخصیتش چگونه است، اخلاقش چگونه است، اگر انتخاب شود نماینده همه خواهد بود یا صرفا هوادارانش را نمایندگی خواهد کرد. بعد از این موارد تازه به مسائل سیاسی می رسیم.

جان کلی اوایل ژانویه 2019 (اواسط دی ماه 97) در پی اختلافات شدید با دونالد ترامپ از سمت ریاست ستاد کارکنان کاخ سفید کنار رفت و جای خود را به میک مولوینی داد.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 آبان 1399 بروزرسانی: 29 آبان 1399 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 1947

به "مقام سابق دولت ترامپ: او پرعیب ترین شخصی است که تا به امروز دیده ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقام سابق دولت ترامپ: او پرعیب ترین شخصی است که تا به امروز دیده ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید