شرایط اعمال محدودیت&zwnjها، فعالیت صنوف و تردد خودرو&zwnjها در هفته آینده

به گزارش هنجس بلاگ، قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا در اطلاعیه شماره 4 خود، کلیات فرایند اعمال محدودیت های مبارزه با کرونا از شنبه هفته آینده را خاطرنشان کرد.

شرایط اعمال محدودیت&zwnjها، فعالیت صنوف و تردد خودرو&zwnjها در هفته آینده

به گزارش گروه اجتماعی هنجس بلاگ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ، متن کامل اطلاعیه شماره 4 قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا بدین شرح است:

بسم ا... الرحمن الرحیم

اکنون که به حول و قوه الهی، به پایان دو هفتهِ نخستِ اجرای طرح جامع محدودیت های هوشمند، به عنوان یک بخش از برنامه جامع مبارزه با کرونا، نزدیک می شویم، ضمنِ تقدیراز هم میهنان عزیز، اقشار واصناف مختلف، اصحاب رسانه و عموم دست اندرکارانِ اجرای این طرح، نکات ذیل به استحضارملت شریف ایران می رسد:

1. براساس گزارش های تخصصی وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی، در نتیجه الطاف الهی، ساماندهی های بعمل آمده و ارتقای رعایت دستورالعمل های بهداشتی، ازجمله استفاده فراگیرمردم شریف ایران ازماسک و رعایت فاصله گذاریِ مؤثر اجتماعی، سرعت گسترش همه گیری کرونا درکشورکاهش یافته،تعدادِ مبتلایان پذیرش شده دربیمارستان ها کمتر و درمجموع؛ شرایط تعدادی از شهرها از شرایط قرمز به نارنجی و برخی دیگر از شرایط نارنجی به زرد تغییرکرده است؛ اما برآوردهای علمی وتخصصی، براین واقعیت تاکید دارد که شرایط کنونی،کاملاً شکننده بوده و با کمترین سستی و سهل انگاری در اجرای دستورالعمل ها، مجدداً به حالت نامطلوب قبلی بازخواهد گشت و درآن صورت، اعلام مجدد شرایط قرمز در این شهرها و اجرای کامل محدودیت ها و تحمل دشواری های ناشی ازآن برای عموم مردم اجتناب ناپذیر خواهد بود.

2. تغییرشرایط شهرهای مختلف، به منزله عادی شدن شرایط نبوده و از روز شنبه هفته آینده، محدودیت ها در همه شهرهای کشورمتناسب با شرایط قرمز، نارنجی یا زرد هرشهرکه از سوی وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی اعلام شده است، مجدانه اعمال خواهد شد.

3. از ابتدای هفته آینده،کماکان ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی، به شهرهای قرمز و نارنجی و همچنین ورود خودروهای شخصیِ پلاک بومیِ شهرهای قرمز و نارنجی به سایرشهرها ممنوع است و سایرمحدودیت های پیش بینی شده درخصوصِ ترددها، منطبق برطرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت ها اعمال خواهد شد.

4. ضمناًً همچون دوهفته قبل، تردد شبانه خودروهای مشمول، ازساعت 21 الی 4 بامداد، درهمه شهرهای قرمز و نارنجی با جمعیت بالای 200 هزار نفر، ممنوع است و در مورد متخلفین براساس تشخیص دوربین های پلیس، جریمه صادر و اعمال قانون می شود.

5. همچنین، محدودیت های پیش بینی شده برای فعالیت اصناف ومشاغل وسایرفعالیت ها، متناسب با شرایط جدید اعلامی شهرها (قرمز، نارنجی و یا زرد) اکیداً اعمال می شود.

6. جزئیات بیشتر محدودیت های فوق الذکردر ترددها وفعالیت مشاغل، همراه با آخرین تغییرات اعمال شده در دسته بندی اصناف ومشاغل وجدول شرایط هریک از شهرها، دراطلاعیه روز جاری کمیته امنیتی، اجتماعی وانتظامی ستاد ملی اعلام می شود.

کمیته اطلاع رسانی قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 دی 1399 بروزرسانی: 15 دی 1399 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 2257

به "شرایط اعمال محدودیت&zwnjها، فعالیت صنوف و تردد خودرو&zwnjها در هفته آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط اعمال محدودیت&zwnjها، فعالیت صنوف و تردد خودرو&zwnjها در هفته آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید