کلیه خدمات بیمه ای شرکت انبار های عمومی و خدمات گمرکی ایران به بیمه ملت سپرده شد

به گزارش هنجس بلاگ، کلیه خدمات بیمه ای شرکت انبار های عمومی و خدمات گمرکی ایران در سال 1402 با امضای تفاهم نامه همکاری به شرکت بیمه ملت سپرده شد.

کلیه خدمات بیمه ای شرکت انبار های عمومی و خدمات گمرکی ایران به بیمه ملت سپرده شد

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، طی مراسمی با حضور مهدی آل ابراهیم مدیر عامل شرکت انبار های عمومی و خدمات گمرکی ایران، علیرضا یزدان دوست مدیرعامل بیمه ملت، داود قاسم پور دیزجی رییس هیات مدیره و مهدی کشاورز بهادری دبیر و عضو هیات مدیره بیمه ملت، مهدی علی­اصغر زاده عضو هیات مدیره و معاون عملیات و امور گمرکی، محسن رحیمی دبیر هیات مدیره و معاون نظارت بر شرکت ها، محمد صادق واعظی معاون برنامه ریزی و مالی، امیرسلطانی معاون توسعه مدیریت و سرمایه های انسانی شرکت انبار های عمومی و خدمات گمرکی ایران، با امضای تفاهم نامه کلیه خدمات بیمه ای این شرکت در سراسرکشور در سال 1402 به بیمه ملت سپرده شد.

مهدی آل ابراهیم مدیرعامل شرکت انبار های عمومی و خدمات گمرکی ایران در این نشست با اشاره به سیاست های مقام عالی وزارت جنای آقای دکتر صولت مرتضوی و راهبرد های جناب آقای دکتر ترکی مدیرعامل محترم صندوق بازنشستگی کشوری و جناب آقای دکتر علیخانی مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا در استفاده از ظرفیت های درون مجموعه برای هم افزایی، ابرازکرد: از ابتدای حضور در مجموعه برآنیم تا سیاست های ابلاغی از سلسله مراتب سازمانی را با تمام توان پیاده سازی کنیم و به همین علت طی ده روز گذشته جلسات متعددی را با عزیزانمان در بیمه ملت داشتیم و جا دارد از توجه مدیران شرکت بیمه ملت به مسئله تفاهم و همکاری قدردانی کنم. امیدواریم به لطف خداوند متعال و استعانت معصومین (ع) و شهدای عزیز بتوانیم با عملیاتی نمودن خط مشی نو وزارت خانه و صندوق با همدلی و تفاهم اقدامات مثبت و ارزشمندی را رقم بزنیم که منافع آن نصیب همه اجزای مجموعه شود.

وی گفت: با امضاء این قرارداد بالغ بر 4 هزار میلیارد ریال گردش مالی در داخل زیر مجموعه صندوق بازنشستگی کشوری باقی می ماند و امیدواریم این حرکت الگوی یک مشارکت سازنده درون گروهی برای سایر زیر مجموعه های صندوق قرارگیرد.

یزدان دوست مدیرعامل شرکت بیمه ملت نیز با بیان این مطلب که با استقرار تیم نو مدیریتی بیمه ملت مقرر شد که همکاری بین شرکت های تابعه صندوق بازنشستگی کشوری افزایش یابد، گفت: جا دارد تشکر ویژه ای از جناب آقای آل ابراهیم داشته باشم که نگاه نوی نسبت به تفاهم بین دو شرکت داشتند و خوشبین هستیم که می توانیم اتفاق های خوبی را در آینده رقم بزنیم.

وی افزود: در مراتب بالاتر، مقام عالی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی آقای دکتر صولت مرتضوی تاکید بر همین رویکرد دارند و در همان روز های ابتدایی که تصدی وزارتخانه را بر عهده گرفته اند در جلسه ای که خدمت ایشان بودیم تاکید ویژه ای بر موضوع همدلی، هم افزایی و بهره مندی از ظرفیت های شرکت های درون مجموعه وزارتخانه و صندوق بازنشستگی کشوری داشتند. هچنین جناب آقای دکتر ترکی مدیرعامل محترم صندوق بازنشستگی کشوری با حمایت ها و سیاستگذاری صحیح مجموعه شرکت های زیر مجموعه را در مسیر همکاری مشترک و بهره مندی از ظرفیت های یکدیگر سوق داده اند و ما این نگاه را امروز در مسائل و موضوعات مربوط به بیمه ملت و شرکت انبار های عمومی و خدمات گمرکی ایران به وضوح می بینیم.

یزدان دوست در پایان تاکید کرد: تلاش مدیران ارشد شرکت بیمه ملت بر این است که اعتماد مدیران صندوق بازنشستگی و سایر سهامداران ارجمند را به نحو مطلوب پاسخ دهند و ان شاالله بهترین خدمت را در این روز ها که مصادف با اعیاد مبارک شعبانیه و همچنین فرارسیدن بهار طبیعت است، ارائه دهیم.

درپایان این مراسم تفاهم نامه همکاری بین طرفین امضاء و تبادل گشت.

منبع: فرارو
انتشار: 23 اسفند 1401 بروزرسانی: 23 اسفند 1401 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 3899

به "کلیه خدمات بیمه ای شرکت انبار های عمومی و خدمات گمرکی ایران به بیمه ملت سپرده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلیه خدمات بیمه ای شرکت انبار های عمومی و خدمات گمرکی ایران به بیمه ملت سپرده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید