ابتلای 104 نفر به بیماری کرونا در حوزه تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی لارستان

به گزارش هنجس بلاگ، سخنگوی دانشکده علوم پزشکی لارستان گفت: تعداد مبتلایان نو به بیماری کووید 19 در حوزه تحت پوشش این دانشکده طی 24 ساعت گذشته 104 نفر گزارش شده است.

ابتلای 104 نفر به بیماری کرونا در حوزه تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی لارستان

به گزارش خبرنگار از ، اسروش سخنگوی دانشکده علوم پزشکی لارستان درباره نوترین اخبار از فرایند بیماری کرونا در حوزه تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی لارستان، با بیان اینکه در 24 ساعت گذشته هیچ مورد فوتی ثبت نشده است، اظهار کرد: موارد بستری در این لحظه در بیمارستان های تحت پوشش دانشکده 19 مورد است.

او با بیان اینکه تعداد مبتلایان نو در 24 ساعت گذشته 104 نفر گزارش شده است، ادامه داد: به ترتیب لار با 24 مورد، جویم با 20 مورد و خنج با 14 مورد مثبت بیشترین تعداد مبتلایان در 72 ساعت گذشته را داشته اند.

سخنگوی دانشکده علوم پزشکی لارستان با بیان اینکه یک مورد بیمار بد حال زیر دستگاه تنفسی (ونتیلاتور) در بخش کرونا بستری هستند، افزود: تعداد بهبود یافتگان 3 شهرستان لارستان، خنج و اوز تا کنون 21 هزار و 549 نفر هستند.

اسروش از مردم خواست تا نسبت به رعایت کردن شیوه نامه های بهداشتی مانند استفاده از ماسک، حفظ فاصله فیزیکی و پرهیز از حضور در تجمعات، حساسیت بالایی داشته باشند تا کادر درمان بتواند کنترل بیشتری نسبت به این بیماری داشته باشد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 2 مهر 1400 بروزرسانی: 2 مهر 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 3481

به "ابتلای 104 نفر به بیماری کرونا در حوزه تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی لارستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابتلای 104 نفر به بیماری کرونا در حوزه تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی لارستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید