استقلال به پیروزی برابر ماشین سازی احتیاج مبرم دارد

به گزارش هنجس بلاگ، اکبر کارگرجم در مصاحبه با خبرنگاران گفت: شکست مقابل فولاد شوک به موقعی بود که به استقلال وارد شد و این تیم برای جبران آن نتیجه احتیاج دارد هفته سوم ماشین سازی را شکست دهد. با اینکه ماشین سازی تیمی جوان، جنگنده و با انرژی است که حتماً بازی کردن مقابل آن ساده نخواهد بود، اما برای آبی پوشان واجب است که در این بازی پیروز شوند.

استقلال به پیروزی برابر ماشین سازی احتیاج مبرم دارد

وی اضافه کرد: تفکرات فکری کاملاً قابل احترام است اما به نظرم وقت استفاده کردن از خریدهای جدید فرا رسیده است. بازیکنان خوبی در فصل جابجایی به تیم اضافه شدند که باید از آنها استفاده گردد.

کارگرجم بیان داشت: دو بازی اول استقلال در لیگ نشان داد این تیم احتیاج دارد تغییراتی داشته باشد. به خصوص در خط میانی که باید خلاقیت های بیشتری دیده گردد. آبی پوشان در دو بازی گذشته خود خلق موقعیت زیادی نداشتند که این برای استقلال نقطه ضعف محسوب می گردد.

کاپیتان پیشین آبی پوشان تاکید نمود: خلا علی کریمی در تیم کاملاً مشهود است و هنوز بازیکنی نتوانسته جای خالی او را پر کند. شاید مهدی پور خرید جدید استقلال که هنوز از او رونمایی نشده بازیکنی باشد که از نظر خصوصیات فنی نزدیک به علی کریمی باشد. به نظرم وقت آن رسیده تا از این بازیکن استفاده گردد. البته اگر مسئله ای نداشته باشد.

پیشکسوت آبی پوشان توضیح داد: آنچه مسلم است، احتیاج استقلال به یک کارگردان ششدانگ در مرکز میدان می باشد. جایی که در گذشته امید ابراهیمی، جباروف و علی کریمی در آن نقش آفرینی می کردند و هنوز برای فصل بیستم نفری که باید این نقش را ایفا نماید معین نشده است.

وی در مورد حواشی پیش آمده بین فکری و دیاباته بیان داشت: این اختلافات در فوتبال کاملاً طبیعی است اما مدیریت کردن بعد از بروز چنین اختلافاتی مهم است. باوجود تعداد زیاد مربیان و نیمکت نشینان استقلال، هنوز هماهنگی لازم بین آنها ایجاد نشده و این ناهماهنگی در بسیاری از جاها معین است. ایجاد هماهنگی بین نیمکت نشینان مستلزم زمان بیشتر است و امیدوارم خود آقایان هم به ایجاد هماهنگی هرچه بیشتر و زودتر یاری نمایند.

کارگرجم که در دهه پنجاه عنوان بهترین بازیکن سال فوتبال ایران را هم به خود اختصاص داده بود در ادامه به مسائل اداری و بحث ساختاری باشگاه اشاره نمود و بیان داشت: نمی دانم چرا فرایند انتخاب مدیرعامل استقلال اینقدر پیچیده و طولانی شده است، اما باید هرچه زودتر مدیرعامل قانونی باشگاه معین گردد. مگر یک باشگاه چقدر تحمل دارد که نیمی از سال را باید با سرپرست اداره گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 دی 1399 بروزرسانی: 14 دی 1399 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 2250

به "استقلال به پیروزی برابر ماشین سازی احتیاج مبرم دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال به پیروزی برابر ماشین سازی احتیاج مبرم دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید