خودرو

ترکیب استقلال برای دیدار مقابل شهر خودرو اعلام شد

تهران (پانا) - محمود فکری یازده بازیکن اصلی استقلال را برای دیدار مقابل شهر خودرو معرفی کرد.

27 دی 1399

خبرنگاران 2 قاچاقچی اشیای عتیقه در مرند دستگیر شدند

تبریز- خبرنگاران - تبریز- خبرنگاران- فرمانده انتظامی مرند از کشف اشیاء عتیقه و دستگاه فلزیاب به ارزش بیش از پنج میلیارد ریال از یک دستگاه خودرو در جهت مرند - تبریز و دستگیری 2 متهم در این رابطه اطلاع داد.

20 دی 1399

شرایط اعمال محدودیت&zwnjها، فعالیت صنوف و تردد خودرو&zwnjها در هفته آینده

قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا در اطلاعیه شماره 4 خود، کلیات فرایند اعمال محدودیت های مبارزه با کرونا از شنبه هفته آینده را خاطرنشان کرد.

15 دی 1399

استقلال به پیروزی برابر ماشین سازی احتیاج مبرم دارد

اکبر کارگرجم در مصاحبه با خبرنگاران گفت: شکست مقابل فولاد شوک به موقعی بود که به استقلال وارد شد و این تیم برای جبران آن نتیجه احتیاج دارد هفته سوم ماشین سازی را شکست دهد. با اینکه ماشین سازی تیمی جوان، جنگنده و با انرژی است که حتماً بازی کردن مقابل آن...

14 دی 1399

دلیل مصدومیت های سریالی استقلال چیست؟

با مصدومیت دیاباته و دوری سه هفته ای این بازیکن از همراهی استقلال، باز ابهامات مختلفی در خصوص چرایی مصدومیت بازیکنان استقلال مطرح شده است.

9 دی 1399

دیفیوزر چیست و چه کاربردی دارد؟

افزایش سرعت خودرو موجب ایجاد جریان هوای شدید در بالا، اطراف و زیر خودرو می گردد. وظیفه دیفیوزر کنترل هوای ورودی به قسمت زیرین خودرو است.

7 دی 1399

برخورد مرگبار پژو با مینی بوس در محور سیرجان - نجف شهر

در پی برخورد یک دستگاه سواری پژو 405 با مینی بوس در محور سیرجان - نجف شهر دو تن در دم جان باختند.

29 آذر 1399

کشف 10 میلیاردی سیگارهای قاچاق در تهران

جانشین رئیس پلیس امنیت مالی تهران از کشف 10 میلیارد ریال سیگار قاچاق از منزلی در جنوب تهران اطلاع داد.

24 آذر 1399

خبرنگاران بار بخشی از اشتغالزایی کرمانشاه بر دوش اسب های کرد

کرمانشاه- خبرنگاران- اسب کرد به واسطه تشکیل زنجیره ارزشی، قرار است چرخ رونق اقتصادی کرمانشاه را به حرکت در آورد و بخشی از بار اشتغالزایی این استان را به دوش بکشد.

18 آذر 1399

کشف نهادهای دام و طیور قاچاق در قم

خبرنگاران/قم فرمانده نیروی انتظامی قم گفت: بیش از هزار و 100 تُن نهاده دام و طیور قاچاق و احتکار شده در یکی از انبارهای حاشیه شهر قم کشف شد.

16 آذر 1399

واگذاری ها به نفع بخش عمومی غیردولتی یا خصولتی ها انجام می شود

خصوصی سازی در ایران چه مشخصه ای باید داشته باشد و چرا از فرایند اجرای آن رضایت وجود ندارد؟ آرش علوی، عضو هیات نمایندگان اتاق ایران می گوید: خصوصی سازی در عمل با چند مشکل جدی روبرو است؛ اولین مسئله این است که بخش خصوصی در ایران چندان قوی نیست. دلیل اصلی...

13 آذر 1399

خبرنگاران 30 درصد از آموزش های دانشگاهی باید در جهت مهارت آموزی تغییر یابد

زنجان - خبرنگاران - معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به اهمیت مهارت آموزی انتظار داریم 30 درصد و معادل 40 واحد درسی دانشگاه ها در راستای آموزش های فنی و حرفه ای تغییر یابد.

10 آذر 1399

جاده یونگاس یا جاده مرگ

جاده یونگاس یک راستا پیاده روی و دوچرخه سواری است که حدود 60 کیلومتر طول آن است و این جاده مرزی با شهر های لاپاز و یونگاس در منطقه بولیوی است

10 آذر 1399

جشنواره شگفت انگیز بیمه کوثر

جشنواره شگفت انگیز بیمه کوثر هم زمان با دهمین سالروز شرکت از 27مهرماه تا 13آبان برگزار می گردد.

9 آذر 1399

پیغام استاد محمدرضا شجریان!

محمد ماکویی؛ اگر بخواهیم شجریان را تنها در دو واژه توصیف کنیم، قطعا می باید از کلمات کاربلد و مردمی استفاده نماییم. با این حساب، آن هایی که، به قول همایون، پیغام استاد را درک نموده اند باید کاربلد بوده و مردمی رفتار کنند تا بتوانند خود را از پیروان راستین...

2 آذر 1399

آل کثیر به نفت آبادان پیوست

به گزارش خبرنگاران، علی آل کثیر پس از توافق با مدیرعامل باشگاه نفت آبادان و با عقد قراردادی به مدت یک فصل به جمع شاگردان سید سیروس پور موسوی اضافه شد تا در بیستمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور با پیراهن این تیم در میادین حاضر گردد.

28 آبان 1399

وزیر صمت: قیمت دستوری صنعت خودرو کشور را با زیان هنگفت رو به رو نموده است

خبرنگاران : وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: قیمت های دستوری، صنعت خودرو کشور را با زیان هنگفت روبرو نموده است.

24 آبان 1399

رفت و آمد خودرو ها در سطح شهر تهران روان است

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بار ترافیکی پایتخت امروز در تمام معابر اصلی و بزرگراهی روان گزارش می شود.

8 آبان 1399

هزینه سفر با تاکسی های اینترنتی واقعا گران است؟

اقتصاد کشور در شرایطی گرفتار معضل کرونا شده است که هم در سطح داخلی با انواع چالش ها و نااطمینانی ها روبرو است و هم به واسطه شرایط تحریمی، در فضای بین الملل با محدودیت های متعددی روبرو است. همچنین برخی کارشناسان اعتقاد دارند شیوع کرونا و فرایند رو به گسترش...

7 آبان 1399

ورود فاضلاب خانگی به دریای خزر

رئیس اداره محیط زیست شهرستان محمودآباد گفت: مشکل آلودگی آب دریا در شهرستان ما بیشتر مربوط به بالا بودن حد کلیفرم مدفوعی و باکتری های روده ای است که مشخصا از فاضلاب خانگی نشات می گیرد.

7 آبان 1399
تعداد: (84)