خودرو

بزرگ ترین خواسته ملت سیاهپوست آمریکایی: STOP KILLING US

بین سال های 1876 تا 1965 در در ایالت های مرزی و جنوبی آمریکا، قانونی با عنوان separate but equal یا همان جدا، اما برابر به اجرا درآمد که همه اماکن عمومی از جمله مدارس دولتی، اتوبوس، قطار و... برای سیاهپوستان و سفیدپوستان جدا شد.

18 مرداد 1399

کرمان در گریبان ملخ ، برای مهار ملخ ها احتیاج به نیروی جهادی داریم

دبیر مجمع جهادگران استان کرمان گفت: بحران ملخ ها در کرمان به مزارع و دشت های کشاورزی خسارات بزرگی را وارد کرده و در حال حاضر نبود تجهیزات کافی مانع انجام اقدامات لازم برای مهار آن است.

16 مرداد 1399

نظر وزیر بهداشت درباره اجرای طرح ترافیک در تهران

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره اجرای طرح ترافیک در تهران و خطر شیوع کرونا سخن گفت.

2 مرداد 1399

سازمان ملل: مزدوران روسی در لیبی می جنگند

دولت پوتین از دولت ژنرال حفتر در شرق لیبی حمایت می کند.

14 تیر 1399

بیش از 80 درصد اصناف، پروتکل های بهداشتی را رعایت می نمایند

رییس کمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا گفت: بیش از 80 درصد اصناف، پروتکل های بهداشتی را به خوبی رعایت می نمایند.

10 تیر 1399

یک سوم اروپایی ها توان تامین مخارج غیرمنتظره خود را ندارند

مطابق ارزیابی اداره آمار اتحادیه اروپا، یک سوم اروپایی ها توان تامین مخارج غیرمنتظره خود را ندارند.

9 تیر 1399

راهنمای سفر به گلاسگو،اسکاتلند

راهنمای سفر به گلاسگو ، اسکاتلنددر این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران درباره راهنمای سفر به گلاسگو ، اسکاتلند ،سخن خواهیم گفت.

2 تیر 1399

روایت مهماندوست از کنترل کرونا در آذربایجان، 9 ماه کار بدون حقوق!

سرمربی ایرانی تیم ملی تکواندو آذربایجان با اشاره به تمهیدات و کنترل شدید دولت آذربایجان برای جلوگیری از شیوع کرونا، گفت: با توجه به لغو تمامی مسابقات عجله ای برای از سرگیری تمرینات نداریم.

25 خرداد 1399

غذاهای محلی خراسان رضوی، تجربه ای متفاوت برای هر ذائقه

امروزه سه استان خراسان رضوی، شمالی و جنوبی که زمانی یک استان واحد را تشکیل می دادند، به زعفران، زرشک، صنایع دستی، و غیره معروف است. در این بین، غذاهای محلی خراسان رضوی هم یکی از مواردی است که توجه گردشگران و محققان را به خود جلب می نماید. فرهنگ و تاریخ...

24 خرداد 1399

نقوی حسینی: تمایل دولت به سمت کارفرمایان است ، فراکسیون کارگری موضوع دستمزد کارگران را پی گیری می نماید

عضو فراکسیون کارگری مجلس گفت: دولت و نماینده دولت هم در جلسه شورای عالی کار حضور داشت متاسفانه سنگینی کفه ترازو دولت به سمت کارفرمایان بوده است و کمتر به قشر کارگری توجه شد

22 خرداد 1399

امدادرسانی به 3300 نفر در حوادث جوی 10 روز گذشته

رئیس سازمان امداد و نجات، از امدادرسانی به 3334 حادثه دیده 18 استان در حوادث جوی 10 روز گذشته خبر داد.

21 خرداد 1399

در فلوریدای امریکا شاتل های خودران نمونه های کرونا را جمع می کنند

کلینیک مشهور مایو در فلوریدای امریکا برای جمع آوری و حمل و نقل نمونه های آزمایش کروناویروس از شاتل های خودران استفاده می کند.

8 خرداد 1399

کاهش 69 درصدی تردد در جاده های خراسان شمالی طی ایام نوروز

خبرنگاران/خراسان شمالی مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای خراسان شمالی گفت: بر اساس اطلاعات ثبت شده در 47 دستگاه تردد شمار نصب شده در سطح جاده های استان، تردد خودروها در بازه زمانی 25 اسفندماه سال گذشته تا 15 فروردین ماه سال جاری، نسبت به مدت مشابه 69 درصد...

5 خرداد 1399

خبرنگاران 221 هزار تَن در طرح غربالگری کرونا قم پایش شدند

قم - خبرنگاران - مدیرعامل جمعیت هلاد احمر قم گفت: در هفته نخست فروردین ماه جاری 221 هزار و 731 تَن در طرح مبارزه با کرونای هلال احمر این استان، مورد پایش و کنترل قرار گرفتند.

27 اردیبهشت 1399

ضرب الاجل استاندار لرستان به مهمانان نوروزی

استاندار لرستان از توقیف و جریمه خودروهای پلاک غیربومی در استان خبر داد.

24 اردیبهشت 1399

از زیباترین سواحل در تور بالی و مالدیو تا غار آبی کامپانیا ایتالیا

بالی زیباترین جزیره موجود در بین 17 هزار جزیره ای است که در اندونزی وجود دارد. همه ساله هزاران نفر برای دیدن این جزیره با استفاده از تور بالی به این منطقه سفر می نمایند.

18 اردیبهشت 1399

رشته روزنامه نگاری در کانادا

رشته روزنامه نگاری در کالج لانگارارشته روزنامه نگاری در جهانی امروز، در حال پشت سر گذاشتن دوره ای از تغییرات عظیم، خلاقانه و هیجان انگیز است. گزارشگران در سراسر جهان، هر روز با داستان های مهمی پیرامون تغییرات ماهیت کار، تغییرات آب و هوایی، تخطی های...

14 اردیبهشت 1399

خبرنگاران مغازه های بومهنی متخلف از طرح کاهش ساعت فعالیت اخطار گرفتند

تهران- خبرنگاران- گشت مشترک بازرسی از نحوه اجرای طرح کاهش ساعات کاری مغازه های بومهن با هدف مقابله با کرونا انجام شد و در آن واحدهای صنفی که بدون توجه به مصوبه کاهش ساعات کاری در مغازه حضور داشتند اخطار جدی دریافت کردند.

12 اردیبهشت 1399

خبرنگاران زمان ضدعفونی معابر شهرهای آستارا و لوندویل اعلام شد

آستارا - خبرنگاران - معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار آستارا گفت: معابر شهر آستارا از ساعت 9 تا 12 روز شنبه 24 اسفندماه برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا گندزدایی و ضدعفونی خواهد شد و شهروندان در زمان یاد شده از تردد در فضای عمومی اجتناب کنند. ...

11 اردیبهشت 1399

سفر آبی در رود سن و موزه رودین در تور اروپا فرانسه

پاریس یکی از شهرهای فرانسه می باشد که با توجه به آماری که در رابطه با میزان جمعیت آن در سال 2013 منتشر شد جمعیتی حدود 2164994 نفر در آن ساکن هستند. این شهر از شهرهای بسیار قدیمی موجود در فرانسه به حساب می آید که بدلیل داشتن آثار تاریخی گردشگری بسیار مورد توجه...

10 اردیبهشت 1399
تعداد: (54)