اطلاعیه مشترک ایران خودرو و سایپا در مورد قرعه کشی فروش 25 هزار دستگاه خودرو

به گزارش هنجس بلاگ، دو خودروساز عظیم کشور با صدور یک اطلاعیه مشترک، نکاتی را پیرامون فرآیند قرعه کشی طرح فروش فوق العاده خودرو تشریح کردند.

اطلاعیه مشترک ایران خودرو و سایپا در مورد قرعه کشی فروش 25 هزار دستگاه خودرو

تسنیم: سایپانیوز، در این اطلاعیه علاوه بر اشاره به حضور کنندگانی از نهادهای نظارتی و رسانه های همگانی در زمان قرعه کشی، اعلام شده است که متقاضیانی که نام آنها در این قرعه کشی برگزیده می شود، باید در 48ساعت پس از اعلام نتایج، وجه خودرو مورد نظر خود را واریز کنند.

مشروح اطلاعیه مشترک خودروسازان به توضیح زیر است:

پیرو جلسه مورخ 99.3.9 کمیته خودرو که با حضور اعضای کمیته اعم از وزارت صنعت، معدن و تجارت، دادستانی کل کشور، سازمان بازرسی کل کشور و دو شرکت خودروساز (گروه صنعتی ایران خودرو و گروه خودروسازی سایپا) برگزار شده، بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان حضور در فرآیند فروش فوق العاده ویژه ایام عید سعید فطر می رساند:

1- جهت اطمینان بخشی به افکار عمومی در صحت و دقت قرعه کشی، نهادهای نظارتی و رسانه ها در تمامی مراحل قرعه کشی، حضور خواهند داشت.

2- بلافاصله پس از اتمام فرآیند قرعه کشی، اطلاع رسانی لازم در سایت هر یک از خودروسازان به تفکیک خودرو انجام خواهد شد.

3- متقاضیان مکلفند ظرف 48 ساعت پس از اعلام منتخبان از سوی خودروسازان، نسبت به تکمیل وجه اقدام کنند؛ ضمن اینکه در صورت عدم واریز وجه، اسامی نفرات جایگزین از محل رزرو، توسط خودروساز و با تائید دستگاه های نظارتی اعلام می شود.

4- صرفاً سند فروش خودرو از سوی خودروساز، با درج عبارت ترهین یکساله در فروش فوق العاده، به خریداران تحویل و شناسنامه مالکیت خودرو (برگ سبز) از سوی پلیس راهور تحویل خودروساز شده که پس از اتمام دوران ترهین، از سوی خودروسازان، تحویل خریدار خواهد شد.

5- با توجه به مفاد قرارداد فروش؛ امکان فروش وکالتی خودروهای ثبت نامی از سوی متقاضیان در دوران ترهین وجود نخواهد داشت.

6- متقاضیانی که ظرف 36 ماه گذشته از خودروسازان، خودرو خریداری نموده یا پلاک فعال داشته باشند، از فهرست قرعه کشی حذف خواهند شد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: henjesblog.ir شناسه مطلب: 987

به "اطلاعیه مشترک ایران خودرو و سایپا در مورد قرعه کشی فروش 25 هزار دستگاه خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه مشترک ایران خودرو و سایپا در مورد قرعه کشی فروش 25 هزار دستگاه خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید